Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
990
Acer Aspire XC-704

Pokusao sam da ga setujem medutim neide tako lako..
pritisnem F12 da bi mi dosao screen da setujem da doge naprimjer da bih ga primjenio na dvd ili za hard driverna to da mi nesto procita medutim ne ide lako potrebno bi instalirao operativni sistem matherboard je okej i ram i ubacio sam ssd hard driver za 6 gbs 120 giga vidim da ga je procitao medutim za bios nemam mnogo iskustva to mi je bio uvjek nepoznanica..nece mi da butuje imam nekoliko dvd za windows 8 ili windows 10 ali nista pokusat cu da snimim ekran pa da lakse objasnim kako to izgleda jer ima nesto za bios da se setuje ili ubaci neki dvd ..molim za savjet ...hvala unaprijed !!!!!
 
Učlanjen(a)
12.05.2013
Poruka
42
Probaj F8 ili F2 ,kad reboortiras nesmes prestat kucat dok ti ne izbaci Bios screen.
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Probaj sa starijom tipkovniciom koja nije na usb , možda ti ne prepoznaje odma usb u biosu.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Acer Aspire XC-704

Pokusao sam da ga setujem medutim neide tako lako..
pritisnem F12 da bi mi dosao screen da setujem da doge naprimjer da bih ga primjenio na dvd ili za hard driverna to da mi nesto procita medutim ne ide lako potrebno bi instalirao operativni sistem matherboard je okej i ram i ubacio sam ssd hard driver za 6 gbs 120 giga vidim da ga je procitao medutim za bios nemam mnogo iskustva to mi je bio uvjek nepoznanica..nece mi da butuje imam nekoliko dvd za windows 8 ili windows 10 ali nista pokusat cu da snimim ekran pa da lakse objasnim kako to izgleda jer ima nesto za bios da se setuje ili ubaci neki dvd ..molim za savjet ...hvala unaprijed !!!!!

Probaj restartuj ga i cim ti se upali tastatura pritisni i drzi dugme za ulazak u bios svo vreme!
Kod mene recimo nece da udje u bios samo ga preskoci kad se Delete dugme stiska vec samo kad drzim onda ulazi u bios!
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Ako mu se ne aktivira pri paljenju OS-a,tastatura,t.j. ako se ne upali lampica na njoj.nece moci uci u BIOS.
Moze da proba ovo sa tutorijala.
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
990
Hvala Na savjetima ali stari Keyboard je uspio bolje radi za takve svari nego novi..Setovan je vec kompjuter i problem je rijesen Hvala svima na savjetima ....
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Ne moze taj.Treba ti zenski ulaz USB na PS2.Kod tebe je to da ulazi u port.Dobro pogledaj na slici moje poruke kakav treba da bude.Treba ti ulaz u USB,a ne kao kod tebe izlaz.Trebao bi imati tastaturu sa drugacijim kontakto za tvoj adapter.
 
Natrag
Top