Bios toshiba satellite a45 s121

Član
Učlanjen(a)
26.06.2010
Poruka
28
Jednostavno pitanje... KAKO UCI U SETUP BIOSA NA POMENUTOM LAPTOPU
Poslije restarta pritisnuo sam ESC pa F1 i otvorio se SYSTEM SETUP, ali ja mogu samo da promjenim vrijeme i datum...
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Control panel. Regional time&date. Ikonica malog globusa, valjda je dovoljno?
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
mozda je zakljucan bios, iz nepoznatog razloga proizvodjaci to rade, znam kad sam prijateljici popravljao laptop isto to mi bilo, nisam mogao nista u biosu osim da mijenjam vrijeme. ajd pokusaj sa del tasterom
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
123
Ako ni del ne uspije, probaj sa F11 ili F12. Obično se kod dizanja sistema pokazuju tipke za ulazak u bios. Tipke svako malo pritisni, obično nije dosta samo jednom. Na mom FUJITSU - SIEMENS laptopu je ulaz u BIOS sa DEL.
 
Član
Učlanjen(a)
26.06.2010
Poruka
28
Sve sam to vec probao. DEL nije kao ni F2 i F12. Ulaz je sa ESC pa onda F1. Jedina tipka koja jos funkcionise pri restartovanju je F8, a sluzi za SAFE MODE i sl. Bojim se da je NEMESIS upravu. Nasao sam nesto slicno na youtube ali moras vaditi memoriju pa neke pinove spajati zicom a to mi se ne radi... Hvala na odgovorima...ako neko ima prijedlog bez zica i spajanja neka javi.
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2012
Poruka
47
Vec kad smo kod toshibe, zna li neko ili ima li neko skinut bios za satelite toshiba a110-370? Nema sanse da ga pronadjem na netu.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Skini Bios download tool sa sajta proizvodjaca kao sto je ovo odprilike.
Kod:
http://xpdrivers.com/bios/_1_3.cfm
..trazi u google Utility za Toshibu, mada postoje i univerzalni ko taj na toj strani.
Samo celu operaciju radis na svoju odgovornost.
Verovatno zbog onog problema sa neocitavanjem cele memorije.
 
Natrag
Top