bf2 online problem

Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.254
Ovako ti se zove stavi u tražilicu nađi na internetu i skini si ako nemaš veličina mu je 1,92GB naziv:BF2_Patch_1.50
usto bi trebo imati mislim ako nemaš i bf2mini-skl to ti je mislim crek za online i veličine je te se sastoji iz dva dijela
1,53 MB (1.605.632 bytes i 8,00 KB (8.192 bytes).Možeš probati ako imaš AMD procesor , igrice kad ne rade optimezer za duo procesor zna doći do konflikta zbog dvije jezgre jer su igre rađene kad ih nije bilo skini si program i instaliraj si a zove se AMD Dual-Core Optimizer i veličina mu je 9,00 MB (9.445.376 bytes) te isprobaj igru prije nego kreneš skidati Patch možda ga imaš a stvar je možda stvarno samo do procesora jer ima takvih igrica.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Ovako ti se zove stavi u tražilicu nađi na internetu i skini si ako nemaš veličina mu je 1,92GB naziv:BF2_Patch_1.50
usto bi trebo imati mislim ako nemaš i bf2mini-skl to ti je mislim crek za online i veličine je te se sastoji iz dva dijela
1,53 MB (1.605.632 bytes i 8,00 KB (8.192 bytes).Možeš probati ako imaš AMD procesor , igrice kad ne rade optimezer za duo procesor zna doći do konflikta zbog dvije jezgre jer su igre rađene kad ih nije bilo skini si program i instaliraj si a zove se AMD Dual-Core Optimizer i veličina mu je 9,00 MB (9.445.376 bytes) te isprobaj igru prije nego kreneš skidati Patch možda ga imaš a stvar je možda stvarno samo do procesora jer ima takvih igrica.
Sumljam da mu je do procesora jer i ja imam Dual Core a pokrecem BF2 bez ikakvih problema.Imam patch 1.41 i pokrecem sve servere bez problema.Preporucujem da ne cacka oko jezgri jer kako je maloprije spomenu da ako stavi da mu to obavlja 1 jezgra CPU se grije.

P.S Nikad nisam cuo da igra moze uticat na CPU :???:
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.254
Nije to nikako krekanje procesora jednostavno odnosi se samo na AMD procesore ne intelove zbog starosti igara nekih koje su davno rađene dual ih neznam zašto događa se neki konflikt gdje se pojedine stare igre znadu tv. srušiti tj.ugasiti sa deskopa .Kad sam igro bf2 to je bilo toliko davno a ovaj peč je s orginala koji imam zajedno s delta forca i EU,pirat servere sam igro prvo i tako i uzeo orginal a sad se ne isplati igrati pirata kad je EA dao istovjetno free i ima sigurno puno manje hackova .To je toliko stara igrica da sigurno svaki drugi na tim piratskim serverima koristi hack tako da se možeš samo razočarati zbog idiota.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
opet neceee :assassin:
na laptopu radi kad prebacim da jedno jezgro upravlja.
sad sam desktop racunar popravio i podigao novi sistem win 7 ultimate 32bit i nece,cim krene da se konektuje na server samo se srusi i vrati me na radnu povrsinu ,naravno aplikaciju zatvori.
na laptopu koristim win 7 home premium 64 bit
jaooo,polako gubim zivce a igrica mi je extra i mnogo mi se svidja.sta da radimmmm?????
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
nema to veze drug.moze raditi na 100% koliko hoces.ako ti se pregrije procesor komp ce ti se restartovati zato bez brige
 
Natrag
Top