bf2 online problem

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
pozdrav drugovi,
imam problem kad igram bf2 online posle 2-5min me izbaci iz igrice,nemojte mislit da me banuju ili kikuju,nego izadje iz igrice i zatvori igricu kao da sam isao na quit.
neznam koji mu je djavo,imao sam stari pentium4 i igro bez problema,sad kad sam nabavio novi racunar konstantno me izbacuje tako,i na laptopu isto, rodjak mi se zali da i kod njega isto.
na laptopu imam win7 -64bit home premium
na desktop win7-32bit ultimate
rodjak ima win xp-32 profesional
i svi od ovih racunara vise nego da zadovoljavaju minimalne specifikacije igre.

sto me najvise iznenadjuje kako sam igrao sa pentium4 koji je bio duplo slabiji od svih navedenih racunara.
skidao sam s neta 3-4 instalacije iste igre i isto se desava na svakoj.

dali je problem do igrice ili je hardver u pitanju___:assassin:
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
pokusacu druze.
kad igram singl pleyer sve normalno,ali dok krenem igrati online odma problem,desi se nekad igram 5-10-15 minuta pa me izbaci,a nekad dok udjem i izaberem oruzje izbaci me odma,al samo zatvori igricu bez upozorenja.kao da igras a neko tamo pritisne tipku zatvori i kompllet igra se zatvori,sto je jos zanimljivije desava se to isto na 3racunara
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Komplet se zatvori znači izbaci te na početnu gdje se biraju serveri ,ako ti igra nije orginalna ne možeš igrati na serverima EA jer moraš imati kreiran accaunt s orginalnim ključem koji samo jedan prolazi ili pir serveri.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
pod rijecju "komplet zatvori" mislim da sve zatvori komplet igricu vrati me na desktop.a to znam sto se tice kljuceva vrati me na mesto gde se biraju serveri i jasna mi je stvar kad se govori o kljucevima imam ih kamaru al sa svakim se isto desava
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
evo sta uradi druze ali je ovo samo ako imas procesor sa 2 ili vise jezgri.udji u igricu i onda se vrati na desktop ali nemoj izlaziti iz igrice.udji u task manager(desni klik na ovu start liniju i tu idi na task manager)kad udjes idi na procese i nadji bf2.exe
desni klik na to i idi na set affinity.
selektuj samo jednu jezgru procesora.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
hvala ti druze.a jedino sad kad to stavim jedno jezgro mi radi na 100% pa se grije,kontam da to bas i nije zdravo da jedno radi na 100% a drugo s 40-60-80 %.znaci kad igram aktivno na tom jezgru aktivnost mi je 90-100% konstantno. i na laptopu i desktopu ima dulal cor procesore.al hvala ti svakako
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Pobaj drugi patch instalirat.Ja imam procesor sa 2 jezgre i opet igram.
P.S Instaliraj 1.41 verziju patcha.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Imao sam problem, ali bio je takve prirode da me izbaci odmah iz igre cim udjem na server.Pa sam se sjetio da bi mozda drugi patch rijesio stvar.
 
Natrag
Top