Besmislene teme

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Nije baš dotle došlo, mada jeste Jurivaka kilavo objasnio mora to malo preciznije, šta sme a šta ne sme, neki primer, na primer yes3
E, sad, da li sam ja kilavo objasnio ili ti kilavo shvataš..., pitanje je!
Ljudi, ne radi se o tome šta se smije ili ne smije. Na ovoj sekciji, kao što sam u uvodu rekao, može se baš o svemu pisati. Dakle, SMIJE se pisati šta ko želi. Jesmo li to rasčistili? Poenta u postavljenoj temi je u sledećem: Ako smijem pisati o čemu god hoću, trebam li malo razmisliti kada pišem, da to što radim ima neki smisao?
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
E, sad, da li sam ja kilavo objasnio ili ti kilavo shvataš..., pitanje je!
Ljudi, ne radi se o tome šta se smije ili ne smije. Na ovoj sekciji, kao što sam u uvodu rekao, može se baš o svemu pisati. Dakle, SMIJE se pisati šta ko želi. Jesmo li to rasčistili? Poenta u postavljenoj temi je u sledećem: Ako smijem pisati o čemu god hoću, trebam li malo razmisliti kada pišem, da to što radim ima neki smisao?

bolje da si otvorio temu za takmicenje u pisanju textova za SF pesmu. cekamo Mr. Z celog dana da se oglasi da nam da neku nadu, ispisasmo 2 strane a ono nista izgleda od svega. ja sam mislio da je ovo to. sad neznam sta da mislim. vise mi se i ne spamuje

Dodato posle 14 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ne zna sta te sad spopade .....najzad neko onecemu iskreno da progovori....a ti ...ko o cemu....o spamu.......ah .....ta omladina...ali mi smo krivi...

Ne uzimajte mu za zlo .....mlad je .....i impulsivan.....

kad si zadnji puthranio tu macku. vidi al se smrkla jadna. cime je hranis?:D:blum3:
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Jurivaka je imao ideju da se neke stvari konačno razjasne, međutim, spameri ostaju spameri, i samo dokazuju činjenicu da spam obično nema nikakvog smisla.
Narode, ono što je moj kolega hteo da kaže je to da kad otvarate teme treba da razmislite šta otvarate, šta želite time što ste ih otvorili, kakvu diskusiju. Da ne otvarate teme tek da biste ih otvorili, da biste imali što više postova, ili šta već. Ne mora da se "diskutuje" na svaku glupost.
A vi ispisaste dve stranice na nešto totalno deseto što nema veze s temom.
I posle se žalite kad vas neko nazove spamerima, a niste u stanju ni za šta da se vežete i komentarišete samo u okviru teme. U svaku temu koju ste, vas nekoliko koji ste se u poslednje vreme pojavili, komentarisali, uneli ste i bar malo spama.
Kao da nam namerno to radite, namerno kršite pravila, namerno sve radite bez reda, da bismo mi imali više posla da brišemo, ispravljamo, prepravljamo, da vas kažnjavamo, itd.
Stvarno sam razočarana onim što iz dana u dan gledam ovde.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Jurivaka je imao ideju da se neke stvari konačno razjasne, međutim, spameri ostaju spameri, i samo dokazuju činjenicu da spam obično nema nikakvog smisla.
Narode, ono što je moj kolega hteo da kaže je to da kad otvarate teme treba da razmislite šta otvarate, šta želite time što ste ih otvorili, kakvu diskusiju. Da ne otvarate teme tek da biste ih otvorili, da biste imali što više postova, ili šta već. Ne mora da se "diskutuje" na svaku glupost.
A vi ispisaste dve stranice na nešto totalno deseto što nema veze s temom.
I posle se žalite kad vas neko nazove spamerima, a niste u stanju ni za šta da se vežete i komentarišete samo u okviru teme. U svaku temu koju ste, vas nekoliko koji ste se u poslednje vreme pojavili, komentarisali, uneli ste i bar malo spama.
Kao da nam namerno to radite, namerno kršite pravila, namerno sve radite bez reda, da bismo mi imali više posla da brišemo, ispravljamo, prepravljamo, da vas kažnjavamo, itd.
Stvarno sam razočarana onim što iz dana u dan gledam ovde.

Moguće je da neko namerno radi ali nije uvek tako. To se podrazumeva da treba razmisliti pre otvaranja teme kakva se zapravo tema otvara, ali mnoge dobre ideje su iskorišćene a plus verovatno neki smatraju da je veća fora ako otvore što neobičniju temu bez obzira na eventualni nedostatak prostora za diskusiju. Takođe novim članovima ali i uopšte onima koji nemaju veće iskustvo u net komunikaciji malo teže je objasniti potrebu poštovanja pravila na forumu. Ali sve to naravno ima svoje granice, samo malo više treba da bude strpljenja i dobre volje...
Ali pošto njih trenutno nema ja ću da pitam, o čemu uopšte u ovoj temi može da se piše :dntknw:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Moguće je da neko namerno radi ali nije uvek tako. To se podrazumeva da treba razmisliti pre otvaranja teme kakva se zapravo tema otvara, ali mnoge dobre ideje su iskorišćene a plus verovatno neki smatraju da je veća fora ako otvore što neobičniju temu bez obzira na eventualni nedostatak prostora za diskusiju. Takođe novim članovima ali i uopšte onima koji nemaju veće iskustvo u net komunikaciji malo teže je objasniti potrebu poštovanja pravila na forumu. Ali sve to naravno ima svoje granice, samo malo više treba da bude strpljenja i dobre volje...
Ali pošto njih trenutno nema ja ću da pitam, o čemu uopšte u ovoj temi može da se piše :dntknw:

evo, sigao je i potencijalni spamer. podrzavam to pitanje. sta u ovoj temi treba da se pise???

a-pro-po, death, sta bi sa pesmom sf-a
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
U postu No23, uglavnom je rečeno šta treba, odnosno, o čemu treba da se piše na ovoj temi.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Mozda bi trebalo da se otvori nova tema CASKANJE pa pricajte o cemu god zelite....
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
evo, sigao je i potencijalni spamer. podrzavam to pitanje. sta u ovoj temi treba da se pise???

a-pro-po, death, sta bi sa pesmom sf-a

Smišljam, biće nigde ne žurimo ;)

E, sad, da li sam ja kilavo objasnio ili ti kilavo shvataš..., pitanje je!
Ljudi, ne radi se o tome šta se smije ili ne smije. Na ovoj sekciji, kao što sam u uvodu rekao, može se baš o svemu pisati. Dakle, SMIJE se pisati šta ko želi. Jesmo li to rasčistili? Poenta u postavljenoj temi je u sledećem: Ako smijem pisati o čemu god hoću, trebam li malo razmisliti kada pišem, da to što radim ima neki smisao?
Pa o tome se i radi, ako neko počne da se zeza, ti možeš da kažeš da to za tebe nema smisao, da je glupo, da je nepromišljeno... a nekome to može biti zanimljivo.
A to za "treba razmisliti", kao da je stoka u pitanju, malo je uvredljivo.

Prema tome ovo je off topic, pravila za spam moraju biti fleksibilnija yes3

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Mozda bi trebalo da se otvori nova tema CASKANJE pa pricajte o cemu god zelite....

To sam ja odavno hteo da uradim ali forum je tada imao mnogo manje članova pa sam mislio da neće biti zainteresovanih. Ali sad defitivno postoji potreba za tim...ili Ćaskanje ili Šta ima novo, uglavnom tako nešto
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top