Baka pucala na komšiju jer nije hteo da je poljubi

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Besna žena


Baka pucala na komšiju jer nije hteo da je poljubi






Izvor: Blic I.S. | 23. 03. 2011. - 16:30h

Besna na komšiju koji je odbio da je poljubi, Helen Stodinger (92) s Floride izvukla je poluautomatski pištolj i zapucala na njegovu kuću. Jedan metak mu je prošao pored glave.
128020_ljutitastarica92zapucalanasusjedajerjunijehtiopoljubiti504x335393346_f.jpg


Helen je na svog 53-godišnjeg komšiju ispalila četiri metka jer nije hteo da je poljubi. Iako je znala da komšija Dvajt Betner ima devojku, došla je u njegovu kuću i tražila poljubac.

Rekla je da neće otići dok ga ne dobije. Pošto ju je Dvajt odbio, starica je besna otišla kući po poluautomatski pištolj. Vratila se do njegove kuće i zapucala. Srećom nije ga pogodila. Jedan metak mu je prozujao pored glave dok je telefonirao.

- Da sam se samo malo više nagnuo unapred, pogodila bi me u glavu - rekao je Dvajt.
Ubrzo je stigla policija koja je staricu privela zbog napada smrtonosnim oružjem.

- Gospođi sam ponekada izneo đubre i pomagao sam joj samo kao dobar komšija. Očigledno je pogrešno protumačila moju ljubaznost - zaključio je Dvajt.
Oštetila mu je automobil, a nesuđeni ljubavnik lakše se povredio staklom razbijenog prozora.
 
Natrag
Top