Šta je novo?

Baka pucala na komšiju jer nije hteo da je poljubi

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.512
Besna žena

Baka pucala na komšiju jer nije hteo da je poljubi

Izvor: Blic I.S. | 23. 03. 2011. - 16:30h

Besna na komšiju koji je odbio da je poljubi, Helen Stodinger (92) s Floride izvukla je poluautomatski pištolj i zapucala na njegovu kuću. Jedan metak mu je prošao pored glave.
128020_ljutitastarica92zapucalanasusjedajerjunijehtiopoljubiti504x335393346_f.jpg

Helen je na svog 53-godišnjeg komšiju ispalila četiri metka jer nije hteo da je poljubi. Iako je znala da komšija Dvajt Betner ima devojku, došla je u njegovu kuću i tražila poljubac.

Rekla je da neće otići dok ga ne dobije. Pošto ju je Dvajt odbio, starica je besna otišla kući po poluautomatski pištolj. Vratila se do njegove kuće i zapucala. Srećom nije ga pogodila. Jedan metak mu je prozujao pored glave dok je telefonirao.

- Da sam se samo malo više nagnuo unapred, pogodila bi me u glavu - rekao je Dvajt.
Ubrzo je stigla policija koja je staricu privela zbog napada smrtonosnim oružjem.

- Gospođi sam ponekada izneo đubre i pomagao sam joj samo kao dobar komšija. Očigledno je pogrešno protumačila moju ljubaznost - zaključio je Dvajt.
Oštetila mu je automobil, a nesuđeni ljubavnik lakše se povredio staklom razbijenog prozora.