Avatar

Član
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
199
ja sam odusevljen filmom.....cista desetka.....:D isto tako me odusevio i "surrogates"
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ne verujem da bi se odusevio i da ga odgledam,ali necu sigurno da ga gledam,nisam fan naucne fanstastike,ne u tolikoj meri,lici na crtac za malo stariju decu.
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2009
Poruka
3
A moze li neko staviti linkove za ovaj FILM??! svi nesto pricate extra,extra, dajte stavite linkove pa da i mi pogledamo malo ....:((((

Hvala lepo!
 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
19
3D

Otišli u bioskop da pogledamo u 3D verziji, ali ne dadoše nam naočare, a nije nam palo napamet da će projekcija biti u 2D, pošto je na sva zvona reklamiran kao 3D film, ili možda zaboravili da nam daju naočare,jer slika beše nekako "mutnjikava".
A film onako, ima od svega pomalo, ko gleda kajaće se,možda, ko ne gleda još više!
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
65
Radnja filma je zanimljiva,samo koliko sam mogao da primetim čini mi se da ima dosta grešaka najvidljivija mi je kada dotični soldier ulazi u onu "kapsulu" i bukvalno sa dva prsta hvata pantalone i podiže svoje noge,ali inače film mi je ok s obzirom da nisam neki ljubitelj SF filmova.
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
3
nesvakidasnja tema filma zanimljiv i preporucio bih ga svakom da ga pogleda:);)smile3
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2009
Poruka
2
Evo ja cu sada poceti skidati rarove od filma pa cu vidjeti kakav je film
 
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
354
šmrc...

Najpre sam imala defoltnu averziju prema filmu - u fazonu - aaa, opet dižu dževu oko nekog trendi momenta - i nisam htela da znam ništa o njemu sem onihn prislinih info-a do kojih se stiže usput.

A onda - dobijem film i u trenutku apsolutne dosade - krenem da bacim pogled...

Sam početak nije obećavao ono što će uslediti...

Otplakala sam ga :)

Tako da - film je sve a najmanje SF, prvenstveno je drama inspirisana realnošću upakovana u polu animu radi pojačanih efekata koje je nemoguće izvesti kocem i konopcem, potom solidna akcija - a sf - nije ni slučajno jer je i više nego realan samo je malo fabularno alegorična - znate ono - između redova u šali pa privali.

Kada su na 1.k u dnevniku govorili o njemu - rečeno je nešto kao u fazonu da dolaze ljudi da ga pogledaju zbog specijalnih efekata bez obzira na priču i na žanr kom pripada.

Moje mišljenje je AVATAR toliko dobar ISKLjUČIVO zbog priče koju nosi i prenosi a da su mu efekti tek štule kojim bi stigao do cilja.

I tako - neko reče - kajaće se ko ne odgleda čak i ako nije fan predrasudno deklarisanog žanrovskog tipa.
 
Natrag
Top