avast nikako

avast


  • Total voters
    260
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
10
Imam dual boot (Win7 + XP).. Na xp instaliram Avast IS.. Na sedmicu ESS..

Nikada mi se nije desilo da Avast propusti bilo šta opasno.. Godinama..
 
Član
Učlanjen(a)
21.08.2010
Poruka
5
Ja koristim Avast već 4 godine i nikada nisam imao problema sa njim,najviše sam zamrzio onaj eset nod32
 
Član
Učlanjen(a)
30.08.2012
Poruka
125
Ja sam Avast koristio kratko vreme.Ma dobro ,svako ima svoje nesto,odnosno to je sve stvar navike.
 
Član
Učlanjen(a)
21.07.2012
Poruka
1
Za običnog kućnog korisnika Avast + neki firewall (koristim npr ZoneAlarm) je sasvim ok. Instaliraš i zaboraviš, nema stalnog skidanja ključeva i crackova.
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
319
Ja koristio sve i svasta, probao sve zivo... Avast Pro verziju koristio, dobar je nema sta, ali postoji ali, kao da malo uspori rad kompa, zahtjevan je, to mi se nikako ne svidja... Koristio Aviru-to vam je kao da nemate zastitu :) Pokusao Kasperski instalirati, komp pocne sam da se restartuje... I naravno vratim se na neprevazidjeni NOD! Znaci programcic po meni do sad se najbolje pokazao po pitanju mnogih stvari... Ali najbolje rjesenje za svakoga je da lijepo svako nauci kako oboriti sistem i podici ponovo jer svaki antivirus propusti po nesto da bi posle imali problem, znaci svakih nekih pola godine-godinu oborite sistem, sve ponovo instalirate i sve radi super, govorim iz licnog iskustva...
 
Učlanjen(a)
14.11.2012
Poruka
2
Avast je baS dobar Anti virus, ja nemam ruCno iskustvo. Koristim ga već 5-6 godina.
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
63
Po mom mišljenju Avast je veoma zahvalna antivirusna zaštita, nisam imao nekih problema sa njim, ni pri instalaciji niti u radu. Sasvim dobro radi sa Windows defenderom. Nekada zna da iznervira njegov glasovni interfejs kao i dužina obaveštenja, ali se to da srediti u podešavanjima. Imao sam samo problema sa nekim starijim verzijama pa sam mu kao dopunu zaštite instalirao Malwarebyte, ali sa Avastom 7 sam zadovoljan.
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2012
Poruka
130
Bezveze je plasiti ljude, kad se avast skine sa originalnog sajta onda je to to, dobra besplatna zastita... A ako se neko snadje sa full verziju i to nije lose, ali mora da se zna :D
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
ljudi nemojte biti smesni ,pa koliko para toliko je i muzike ,sto kaze nas narod plati pa klati ,ni kodbabe nema dzabe,ja avast koristim od 2003 godine ,sa kracim prekidimaa,radi probanja nekih drugih, i nemam neku vecu zamerku ,za razliku od noda ,koji vidi sve ali nista ne radi
 
Natrag
Top