{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
skini konvert x to dvd , spajaj i przi,cak mozes u svaki dio da ubacis titlove bez problema.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
:info:

interesuje me da li mogu u kompu da ubacim Win 7 koji bi radio paralelno sa Xp-om tj da pri podizanju sistema biram da li zelim xp ili win 7.
zeleo bih da isprobam sedmicu a jos mi komp nije spreman za brisanje xp-a i instaliranje sedmice
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
stavis xp na jednu particiju, win7 na drugu i pri svakom pokretanju racunara ce te pitati koji windows hoces da koristis. Samo pazi da ostavis dovoljno mjesta na particiji na kojoj ce ti biti win7,njemu treba vise prostora.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
56
Molio bi da mi netko pomogne,nekad sam mogao otvoriti dvd iz časopisa npr Bug,Vidi... sa desnim mišem i na vrhu mi je pisalo nešto kao "pokreni dvd" a sad mi više toga nema samo je navrhu opcija otvori.Sve sam pokušavao ali ne ide.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
particija C je xp a u D su mi razni programi, slike i dokumeti ( tutorijali ) koje nezelim da izgubim. particija D ima 110 gb ( od 250 gb ) mogo bi da pokusam... i instaliram win 7 ali treba odraditi u biosu nesto da bi omogucio rad jednog od ta dva programa ...sta , kako gde ???????????
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
56
S obzirom da koristim windows Xp koji je preveden na naš jezik,sad sam išao na pod svojstva,pa onda na samopokreni i pokušava tamo sa raznim opcijama ali opet ne ide.
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2009
Poruka
6
virtual box suck lol,ovo mi se javlja prilikom svakog podizanja sistema kako da ga "ubijem"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top