{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
31.07.2009
Poruka
1
Obozavam simulacije voznje kamiona al ne racing vec samo prevoz tereta i tako slocno tome..
Igrao sam dosad sve simulacije pa i zadnju Euro track simulator...
Zanima me gdje mogu i kad da nabavim ovu novu simulaciju Rig.N.Rol ruske verzije...
U najavama i prezentaciji sam vidjeo da je dosta dobro odradjena i mislim da cu uzivati u njoj al kako da je nabavim...
Hvala !!
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
11
nikako ne mogu da skinem realtek hd sound effect manager,skinuo sam AC 97 ali nema tu opciji GRRRRRRRRRR651#%$&#/"#!&&$#/$&$%#/((((((
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
novi Kasperskky i to sa zvanicnog Ruskog sajjta ne postoji boljii naravno moras da oborius sistem i tek onda imas onu pravu zastituy pozz
 

S62

Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
1
I meni je pomoglo,klinac mi je zapeo za tom igricom a nesto sa sifrom nije OK , lose ispisano pa smo zapeli
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
11
rime thanks, ali ja odustajem verovatno nece da sljaka na ovoj bulja inegrisanoj kartici ,kad odem u control panel nema realtek HD sounde effect manager vec samo sound manager u kom nema opcija audio gde bi mogao da uradim podesavanje za 6 ch. samo opcije: sound effect,3d audio demo,general i microphone effect. nO dobio sam novi skin za ac 97,u svakom slučaju hvala na trudu,ako se setiš možda još nečega javi. pozzz
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Da pokusam da se umesam ........Tebi ocigledno kartica ne podrzava 5.1 sistem jer ti imas karticu sa samo 2.0 sistemom i hoces samo da razvuces zvuk na 5 zvucnika + subvufer..To u nekim slucajevima(kod nekih kartica moze)......ali nazalost ne svuda......Ja sam imao slicnih problema davno....i nisam uspeo daresim te dosao do zakljucka da je od kartice do kartice.....a ako i radi u pojedinim slucajevima hoce jednostavno da blokira.......cas rade prednji i centralni,cas zadnji.......to je boljka kod takvog razvlacenja zvuka .....
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
Imam strasno iritirajuci problem koji me tera da se odreknem i kompa i svega sto se tice oko toga elem imam windows service pak 3 ako ima i ovo veze evo konfiguracije intel pentium dual cpu E2200 2.2GHz
2.00GB RAM grafika Asus EAH3650 Series.
Pri startu windowsa znaci kad se sistem podigne na desk top-u mi se pojavi poruka koja ne znam sta predstavlja zbog nje sam tri puta vec obarao sistem misleci da je ostala neka rupa prilikom instalacije ne znam kako se snima sa desk top-a slika pa cu morati ovako da ispisem:
Windows-No Disk
Excception Processing Message c0000013 Parameters 75b6bf7c 75b6bf7c 75b6bf7c i ima tri opcije Cancel - Try Again- Continue na continue dva tri puta kad kliknem onda se skloni ova poruka ovde se radi o nekom izuzecu ali cega stvarno ne znam stvarno me nervira popiz..cu:(wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
Skloni Avast to je jako problematican antivirus koji prepoznaje viruse koji u
stvari i nisu virusi nego mu neki fajlovi i datoteke ne odgovaraju jednostavno ih ne prepoznaje i onda ih prijavljuje kao virus i ja sam imao slicnih problema napravio mi je rsum po kompjuteru morao sam da ga izbacim u safe mod-u nikako drugacije ako hoces sigurnu zastitu ubaci kasperski 2009 ili 2010 dobri su i jedan i drugi e sad znam da se licenca placa i da mnogi korisnici racunara misle da ce dobiti zastitu sa besplatnim antivirus programima ali zapitajte se malo kakve vajde imaju laboratorije koje vam daju besplatne usluge na koriscenje njihovog antivirusa da li je to sigurno za vas komp ja sam se uverio da nije skuplje ce vas kostati to besplatno pozzz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top