{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
dok si god free user brojace ti te sekunde. probaj restartati modem da ti nebroji te sekunde.

il skini jdownloader i u opcijama namjesti rekonekt, vidjeces tamo da upises ime modema i ostalo i da ti sam mjenja ip adresu tako da necekas
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
11
postovani rime takve izlaze nemam ali postoji neka varijanta gde na line in, line out i mic pristekas tri mini dzeka i onda steknes u sub na postojece ulaze input.(provereno kod mog drugara radi) e sad to je vec sve urađeno ali samo line out daje signal.skidao sam razne drivere ali ne pomaže. i u podesavanjima sam stavio 5.1 speakers umesto stereo speakers itd.jbg možda to kod mene neće .ako znaš kako treba da se podesi biću zahvalan,
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Mozes da probas da odradis ovo:
start-all programs-accessories-entertainment-volume control-ides na options-properties i cekiras sve ides na ok.Zatim proveris da li je nesto na mute.
ILI
Da skines realtek hd sound effect manager,u programu ides na audioI/0-izabers 6ch speaker.
Ukoliko budes imao problema sa podesavanjem programa pitaj.
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
3
MSI NF980-G65


AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz


GeForce GTX 260


LG DVD Rezac


HDD 1 Tb


LC Power LC6600 SuperSilent 600W


2 GB DDRIII 1600MHz
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
3
Komp mi radi, ali pri ukljucenju zahteva bios update zbog novog procesora...
Skino sam sa neta novi bios za moju maticnu, ali ne znam da ga ubacim..

??
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
121
Imam eksterni HDD od 1 TB (Volume (I:)) kao što se vidi na slici
63ed5058.jpg

(ikona je čudna kao da je mapa a ne HDD), kada kliknem dva puta na HDD Volume (I:) da ga otvorim pojavi mi se ovaj drugi prozor gdje piše "Otvori s" kao da otvorim sa nekim programom umjesto da mi normalno otvori Eksterni HDD i sve što se nalazi na njemu.
ce14c79b.jpg

Prije je to radilo normalno a prije par dana me počelo zafrkavati tako da ga sada otvaram ovako:
3faf2051.jpg
50f11a64.jpg


Tko zna kako riješiti taj problem da taj HDD otvaram normalno, znači dvostruki klik miša i da se otvori ono što se nalazi na HDD?
Hvala!

Boki71, siguran sam da ti znaš! Barem se nadam!!!
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top