{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
Е овако имам код куће два компа један стари и нови купљен пре месец дана, е сад за тај стари комп ми треба вентилатор, који не могу нигде да нађем, а иначе сам из Београда, па ако неко зна где има да се нађе био бих му захвалан. Упитању је овај вентилатор:


VENTILATOR SUNON 4X4/12V KD1204PFS2


ventilator.jpg
 
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
Ovo sam našao na guglu, jeste da nije u BG-u ali možda može da se poruči.
Evo linka:


Хвала за одговор и ја сам то нашао преко гугла, али реко да не зна неко да ли има негде у БГ-у да се нађе, пшто сам ја то раније куповао у радио клубу на Црвено Крсту, али они их више немају па не знам где сад да нађем. Ако не нађем нигде у БГ-у наручићу од ових из Ниша и готова ствар.:)
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ma koji god ventilator da stavis nisi pogrijesio samo pazi na dimenzije i to je to
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
82
Kao sto naslov govori potreban mi je program za pravljenje video klipova,tj.kompilacija ove vrste kao na videu...Trazio sam nisam mogao naci,a pozeljan bi bio i tutorial,hvala...
 
Poslednja izmena od urednika:
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
jel ti neodgovara po velicini ili sta.


Баш то је и проблем пошто мора да буде ова четворка, али решио сам проблем наручио сам јуче из Ниша јутрос ми је стигла пошиљка већ сам га поставио и ради све супер. :)


Kod:
[url=http://www.proelectronic.rs/VENTILATOR-SUNON-4X4-12V-KD1204PFS2-4X4-12V-SUN2-9462.htm]ProElectronic - 4X4/12V SUN2 VENTILATOR SUNON 4X4/12V KD1204PFS2[/url]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top