{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
133
da li si razmislio da li ti je to potrebno.
ako ti os radi kako treba neces dobiti nikakvo pobolsanje
to je jos jedna u nizu microsoft podvala,da pirata registrujes kao legalan softver.

ps.razmisli jos jednom,da li ti je to stvarno potrebno:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
Pa problem je u tome sto mi wind.i ne radi bas kako treba .Sa ovim konf koje ima slabo mi radi komp.Izbacuje mi eror-e .Naso sam preko 900 gresaka u sistemu (odma nakon istaliranja wind) Trebam ponovo rusiti sistem pa sam imo u planu probati ga pretvoriti u takozvani orginal jer nista ne gubim.Ako uspem super ako ne onda nikome nista.
Ako neko ima neke stranice gde mogu naci key(spomenut u 1 postu) za windovse.
 
Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
133
mani se tog pretvaranja pirata u original,ama bas nista nedobijas sem gomile poruka tipa uzmi ovo trebavam ovo itd.(samo ako si stalno na netu ADSL )
insteliraj novi os sp3:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2009
Poruka
1
skinuo sam jedan koncert u tbo formatu(TBO file),ali neznam kako da ga raspakujem-kojim programom!
 
Učlanjen(a)
07.10.2009
Poruka
2
Verovatno ne treba da ga instaliras

Samo pronadjes fajl koji se zove turbo.exe ili tp.exe ili slicno u folderu bin i startujes ga.
Otvara Ti se editor pod dos-om u prozoru. Tu kucas program...
 
Učlanjen(a)
07.10.2009
Poruka
2
To je jedan od onih sto se prenose flash memorijama... formiraju fajl autorun.inf na flesu i onda se sire tako sto samo otvorite fles i gotovo!

Ja sam uspela da ocistim moj fles, ali mi je kucni racunar zarazen. Avast ne vidi virus, ali je prisutan i s obzirom da kreira i fajl severina.exe, pretpostavljam da je domaci ili bar balkanski...

Please, help! Ne mogu ni da narezem cd ili dvd jer se prenosi na sve medije i stvarno mi treba spas od formatiranja racunara...

Hvala, unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
kao prvo iskljuci sistem restore,onda pokusaj da deinstaliras avast ili da ga potpuno uklonis sa compa(ovo ce mozda malo teze da ide.Ako ti sve to uspe instaliraj Kaspersky pusti ga neko vreme da pokupi update.Ako to ne pomogne ja ne znam drugi nacin sem ponovo instaliranja os pozz
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Jedina stvar koja moze da ti pomogne se zove Malwarebytes. MIslim da ga mozes naci na netu besplatno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top