{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruka
4
Kada skinem igricu u Winaru mi stalni izbacuje neku grešku kako nedostaje jedan deo (prilikom raspakivanja),voleo bi savjet po pitanju toga.......
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
43
Pre bilo kakvog smislenog odgovora potrebno je nekoliko dodatnih podataka - kakvu konfiguraciju imaš ( matična,procesor,RAM memorija ),koji operativni sistem koristiš i na koji način se konektuješ na internet.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
43
Koristi JDownloader ( pod uslovom da imaš ADSL sa dinamičkom adresom ) i bićeš u mogućnosti da bez čekanja skidaš sve sa Megaupload,Rapidshare i mnogih drugih servera.
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2009
Poruka
19
sve je blokirano firewall-om bilo kakva konekcija,samo pretrazivacima je omoguceno da se konektuju ostalim programima i igricama je zabranjena konekcija sa netom.
Kompovi su umrezeni
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2009
Poruka
19
Kad god udjem u browser CPU mi skoci na 100% i tako stoji sve dok je ne iskljucim,pokusavao sam svasta,ali ne uspeva da se smanji CPU kad koristim mozillu,sta da radim.
Obarao sam sistem,obrisao ceo HDD i opet je isto
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Probaj da uradis ovo.

1.Iskljuci Javu
2.Install FlashBlock plugin

Ako to neide probaj ovo:

Tamo gde kucas web adresu ukucaj: about:config
Onda kliknes na "ok il be careful" i nadjes "
browser.cache.memory.enable" kliknes onda desnim klikom i odes na toggle,resetujes firefox i to bi trebalo da resi problem.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
6
Molim Vas ako mi neko može pomoć !!!Svi plajeri (win. media player,BSplayer, Gom ,Nero ShowTime i gledanje divx filmova na internetu ) nemaju slike (video ),ima tona .Imam instaliran K-Lite Codec Pack,a i do prije par mjeseci sve je bilo ok.:dntknw::(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top