{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Idi na Start, pa Run, upisi sysdm.cpl,i stisni OK.
Idi na Advanced tab, na Startup and Recovery klikni Settings.
Na System Startup, klikni Edit.
Otvori ce ti se tekstualni fajl izbrisi sve i ubaci ovo:
Kod:
[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /fastdetect
Sacuvaj i restartuj kompjuter.
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Postoji :)

Odes u Control panel - System - Advanced - Odes na opciju Startup and Recovery onda kliknes na Settings - Kad ti se otvori novi prozorcic videces opciju "Edit" (kao rucno da menjas),kad klikes otvori se Notepad sa tekstom odes onda na liniju [operating systems] i onda obrises drugu opciju odmah ISPOD ovog "multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /NOEXECUTE=OPTIN /FASTDETECT". Kad si obrisao kliknes na save i to je to.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
6
Moras cekati posto si free korisnik.
Mozes da se diskonektujes sa Neta i da iskljucis adapter od modema iz struje.
Posle jednog minuta vratis sve kako je bilo i konektujes se a zatim probaj da download-ujes.
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Jedini nacin je da platis,nikakav program ti nece to prevariti,video sam da ima likova koji prodaju account ovde na forumu.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
skidaj nocu, stavi linkove pusti download i na spavanje, ujutro skinuto. A mislim da 7 eura nije puno za mjesec, a skidas po 5 Gb dnevno, bez cekanja.
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2009
Poruka
8
Verovatno je extratovan fajl je .iso fajl ili neki drugo, stoga je potrebno un-mountovati taj iso fajl. Ako koristis Daemon Tools moras ici levi klik na ikonicku koja se nalazi pored sata i izabrati opciju Unmount, nakon toga ces moci obrisati fajl. Pozz nadam se da je pomoglo.

Rešio problem, po običaju si bio u pravu p3c4, hvala mnogo!
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2009
Poruka
40
kad upalim komp terba mu jedan min.da otvori ikonu moj komjuter,a ostale ikone otvara odma.to mi je poceo samo od jednom da radi.molim pomoc.....
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
2
Da li neko moze pazljivo da mi objasni kako da instaliram turbo pascal jer sam ga skinula i dobila gomilu fajlova koji rade nesto preko dosa i ne znam kako da ga instaliram.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top