{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
18.08.2009
Poruka
9
Ili je moguće da ti je samo otkačen. Otvori kućište i proveri da sva 4 prekidača drže CPU. Možda ti je samo ispao čip ali ako se ne razumeš u to bolje odnesi serviseru.
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2009
Poruka
8
Cpu

Ili je moguće da ti je samo otkačen. Otvori kućište i proveri da sva 4 prekidača drže CPU. Možda ti je samo ispao čip ali ako se ne razumeš u to bolje odnesi serviseru.

Verovatno je samo otkačen jer kad isključim računar i ponovo ga uključim sistem se normalno podigne. Mogu da otvorim kućište ali ne znam gde se nalazi procesor da bi proverio prekidače. Možda je najbolje da ga odnesem u neki servis. Primetio sam i da je (kada se ovo desilo) računar postao mnogo bučan. Radi kao traktor!
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Najbolje ti je da odneses u servis da ti uzgred zamene i termicku pastu.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.637
Negde sam na sajtu,ovom,našao pa da kažem program,šta li već,za megauploud da ne čekam onih 45 sekundi,nego me omah preusmeri da ga sejvijem,trba sestri,kad se vratim iz Valensije da "pregazim"ceo komjuter,sad zašto,to je druga priča,mislim koju su glupost uradile sestra i Kaća,znam i greesmonkey,i sve ono ostalo gde je, ali njega vrtim već pola sata,nemogu da nađem,ali adresu bacite na post,a može i privatna poruka,Hvala unapred....a i nije toliko hitno,jer ću to tek da radim večeras,a i Mozilu ću da joj stavim na D Disk,više mi se smučile
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2009
Poruka
362
Negde sam na sajtu,ovom,našao pa da kažem program,šta li već,za megauploud da ne čekam onih 45 sekundi,nego me omah preusmeri da ga sejvijem,trba sestri,kad se vratim iz Valensije da "pregazim"ceo komjuter,sad zašto,to je druga priča,mislim koju su glupost uradile sestra i Kaća,znam i greesmonkey,i sve ono ostalo gde je, ali njega vrtim već pola sata,nemogu da nađem,ali adresu bacite na post,a može i privatna poruka,Hvala unapred....a i nije toliko hitno,jer ću to tek da radim večeras,a i Mozilu ću da joj stavim na D Disk,više mi se smučile

Imaš na našem forumu: http://serbianforum.org/pravila-i-t...load-bez-cekanja-samo-za-mozillu-firefox.html


Skriptu sam napisao ja. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
59
i meni se to desavalo ali do kad sam ga update-ovao nema mi toga problema
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
5
zeleo bi da preko njega saljem i primam poruke. Molio bi nekog da mi objasni koje parametre da u nesem, inače e-mail mi je "...@gmail.com.I da li ce uvek izlaziti obavestenje, i kada nije program ukljucen, kada bude stigla nova poruka?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top