{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
po mom misljenju kasperski najvise stiti compm ali i najvise koci comp To je valjda cena najsigurnije zastite.Ako vam je sporija conekcija ili vam se ne ceka dok Kasperski sve pregleda pre nego sto pusti u racunar koristite Nod koji je takodje dobar AV o nekim naknadnim podesavanjima kasperskog ne verujem da ce se nesto dobiti a da ostane isti stepen zastite po meni kako je ruja namestio to je to i ne treba dirati
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
25
Potrebno mi je misljenje....
Firma u kojoj sam radila otisla je u stecaj, tako da sam sada bez posao...
Zelim se upisati na kurs za SQL i da uzmem sertifikat kako bih mogla lakse da najdem poaso.
Zanima me Vase misljenje i iskustvo.....dali ce mi se to isplatiti jer ipak radi se za cena koja i nije bas za bacenje....dali cu lakse naci posao...ili samo cu da si dam pare koje su ipak velike za nas budjet, dali je lako za ucenje i polaganje....i gde mogu vidjeti testove koje se trebaju polagati?
Usput da napomenem da nisam pocetnik sa komjuterima (vladam Word, Excel, AutoCad, PowerPoint, Access pomalo.....i voljna sam da ucim jos :)
Hvala na savjete i Vase misljenje :))))
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
6
Imam plocu Gigabyte M52L - S3 Socket AM2 da li moze neko da mi kaze,ko se razume, i da mi predlozi koji AMD procesor novije generacije bi mi odgovarao??????

HVALA UNAPRED!
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
moja ploca ; Gigabajt M 56 s3 AM2 i trenutni procesor u njoj AMD X64 4800 dual
 
Član
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
1
cao,molim za pomoc
posle promene maticne ploce na pc-u svi pleeri rade sporo cak i youtube i slicne stvari na internetu rade kao slow motion i video i ton.
hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top