{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Nema tu produvavanja moli Boga da ti taj jedan ostane citav!!
 
Član
Učlanjen(a)
14.06.2009
Poruka
10
Probajte da potrazite fajl(ove) putem Gappon Rapidshare Megaupload Search Engine
Nije bas najbogatiji linkovima, ali to sto ima prikazuje sa passwordom(ako ga ima). Dok nisam procitao gornje postove, to mi je bio jedini poznat i jednostavan nacin za nalazenje passworda.

Srecan Bozic i Nova godina svima :)
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ma ja passworde trazim tako sto kucam link u google i posle kucam password i nadje mi pass!!
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
Ti mozes da stavis mikrofon u bilo koji dzek,ali isto tako moras da podesis u Realtec HD Audio Manageru i da postavis Mic line in... a moras i proveriti da li ti je i sistem prepoznao Microfon... i namestis i tamo...
Probaj pa javi sta si uradio.. Poz...:acute:

kako to da proverim i meni ne pise za ono mic line in,nigde ne vidim tu opciju
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
trebao bi da imas u desnom donjem cosku kao smedji zvucnik, kad kliknes otvora ti se Realtec HD Audio Manager i tu namjestas ako se nevaram, tako sam namjestao da mogu prebacivati s audio kasete na komp. nisam vise probao otkad vozim sedmicu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
trebao bi da imas u desnom donjem cosku kao smedji zvucnik, kad kliknes otvora ti se Realtec HD Audio Manager i tu namjestas ako se nevaram, tako sam namjestao da mogu prebacivati s audio kasete na komp. nisam vise probao otkad vozim sedmicu.

ako mislis na ovo ali nemam te opcije
 

Prilozi

  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    96,6 KB · Pregleda: 150
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
17
prepoznaje al nemam pojma zasto jedan hoce a drugi nece a sve je isto! budem probao! HVALA ! Pozz!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top