{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
kada krenem npr.nesto da instaliram nesto i izadje mi novi prozor kako mogu sliku,tj. izgled tog prozora da iskopiram i da ga ga postavim na forumu... jer pritiskom na desni klik mi ne izlazi nista
 
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
17
ejj ljudi lud sam vec! mozda zna neko u cemu je fora sa srt fajlom sprzim si film i pripadajuci prevod i ima isto ime i ekstenziju srt a dvd nezeli ocitat prevod i metnem to u isti folder! i opet nezeli! a sto je najveca fora imam nekoliko filmova koje cita prevod a ima sasvim drukcije ime prevoda i ekstenziju!u cem je fora da neki srt fail oce a neki nece iako je isto ime fajla???????? molim za pomoc?????????? vec sam savasta kemijo!
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
ejj ljudi lud sam vec! mozda zna neko u cemu je fora sa srt fajlom sprzim si film i pripadajuci prevod i ima isto ime i ekstenziju srt a dvd nezeli ocitat prevod i metnem to u isti folder! i opet nezeli! a sto je najveca fora imam nekoliko filmova koje cita prevod a ima sasvim drukcije ime prevoda i ekstenziju!u cem je fora da neki srt fail oce a neki nece iako je isto ime fajla???????? molim za pomoc?????????? vec sam savasta kemijo!

Mozda tvoj dvd ne prepoznaje extenziju .srt,probaj ga preimenovati u extenziju .sub,vecina dvd prepoznaje .sub mislim da je u tome problem...poz..:)
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
kada krenem npr.nesto da instaliram nesto i izadje mi novi prozor kako mogu sliku,tj. izgled tog prozora da iskopiram i da ga ga postavim na forumu... jer pritiskom na desni klik mi ne izlazi nista

imas varijantu da to uradis na ovaj nacin,kad otvoris sliku u drugom prozoru povecaj je u full skrinu,zatim pritisni taster na tastaturi na kome pise ‚‚Prt Scr ili ti Print Sceen.Kad to odradis otvori program Paint u start meniju,i u Paint uradi Paste.Pojavice ti se slika i samo je sacuvaj u Jpg formatu... To je sve sto trebas da uradis... Nadam se da ces se snaci.. Poz...:)
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
skinuo sam karaoke player ali ne radi mi mikrofon
ili mozda ne znam dobro gde da prikljucim taj mikrofon,ja sam ga ubacio u onaj roze boje u kuciste
a koristim zvucnike 5+1 ako je to bitno
ako neko zna da mi pomogne,slobodno pisite....:vorred::dance2:

Ti mozes da stavis mikrofon u bilo koji dzek,ali isto tako moras da podesis u Realtec HD Audio Manageru i da postavis Mic line in... a moras i proveriti da li ti je i sistem prepoznao Microfon... i namestis i tamo...
Probaj pa javi sta si uradio.. Poz...:acute:
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
imam i javu i abode flash player za net
sa neta mogu da igram a kad skinem tu igricu
koja je .swf
ne mogu da je otvorim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top