{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
MODERATOR
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
13.382
...opet ću ja, inače da li se može popraviti kvalitet i sa kojim programom???
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
4
molim vas da mi objasnite kako da skinute mape spojim sa hj splitom i da mi upludujete link gdje mogu da skinem hj split puno hvala unapred:blum3::dance2::blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
109
Interesuje me da li je namjena programa SiSoftware Sandra Lite 2010 ista ili slicna kao i EVEREST Ultimate Edition, ako jeste koji je od ova dva programa bolji?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Interesuje me da li je namjena programa SiSoftware Sandra Lite 2010 ista ili slicna kao i EVEREST Ultimate Edition, ako jeste koji je od ova dva programa bolji?


Istu namenu imaju potpuno........Everest je bio nezamenjiv nekada ali u zadnje vreme Sandra po meni drzi primat........stvar ukusa,ista namena i lakoca rada izrazena kod oba.......
 
Član
Učlanjen(a)
11.09.2009
Poruka
8
dali se na dvd rw može snimiti par filmova u divx formatu i kasnije gledati na kućnom dvd plejeru
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Danas gotovo svaki DVD plejer čita DVIX filmove, problem je što retko koji čita DVD-RW diskove...
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Može ako ih konvertuješ pomoću programa ConvertXtoDvd, lak za upotrebu samo nabacaš Divix filmove on ti sam uredi meni, poglavlja itd. i za sat, dva imaš DVD sa filmovima...

Link za download...



ConvertXtoDVD

 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top