{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruka
17
FREE!! 435 CARTOWN BLUE POINTS I AIN'T JOKIN GET YOURS NOW JUST CLICK THE LINK BELLOW
HTML:
http://getfreecartownpoint.byethost11.com/
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
WeeklyWorldNew najavio ukidanje FaceBook-a u martu


mark-zuckerberg-facebook.jpg
Palo Alto, CA-Mark Zuckerberg je najavio da će se Facebook zatvoriti u martu. Upravljanje sajta je postao previše stresan posao.
"Facebook je izvan kontrole", rekao je Zuckerberg na konferenciji za novinare, "a stres je nastao upravljanjem firme i unistio mi život. Trebam stati na kraj tom ludilu".


Zuckerberg je objasnio da će se Facebook ukinuti 15. marta i da od tada korisnici više neće biti u mogućnosti pristupiti svojim Facebook nalozima.
"Nakon 15. marta cijeli sajt će biti ugašen", rekao je Avrat Humarthi, potpredsjednik tehničkih poslova za Facebook. "Dakle, ako biste ikada željeli opet vidjeti svoje slike, preporučujem ti ih skinete sa Interneta".

Zuckerberg je rekao da je ovo bila teška odluka, ali on ne misli da će ljudi biti uznemireni.

"Ja lično ne mislim da je to velika stvar.", rekao je u privatnom telefonskom intervju, "I da budem iskren, mislim da je to bolje za sve nas. Bez Facebook-a, ljudi će morati ići van i tražiti prave prijatelje. To je uvijek dobra stvar".
Neki Facebook korisnici su bili žestoki čuvši šokantnu vijest.

"Šta da radim bez Facebook-a?", izjavio je Denise Bradshaw, srednjoškolac iz Indiane, "Moj se život vrti oko njega. Ja sam na Facebook-u najmanje 10 sati dnevno. Šta ću sada raditi u slobodno vrijeme?".
Međutim, roditelji širom svijeta su se suočili sa dugo očekivanim osjećajom olakšanja.
"Drago mi je da je Facebook noćna mora je gotova", rekao je Jon Guttari, samohranih roditelja iz Detroita, "Sada lice moje ćerke neće biti upereno u monitor cijeli dan. Možda čak mogu razgovorati sa njom".

Financijskim krugovi kritikuju Zuckerberg-a za uništavanje kompanije vrijedne nekoliko milijardi dolara. Facebook je trenutno rangiran kao jedan od najbogatijih kompanija u svijetu, čija vrijednost iznosi oko 7,9 milijardi dolara.

"Ja se ne brinem o novcu", rekao je Zuckerberg, "ja sam srećan što će se moj život vratiti u normalu".

Facebook predlaže da svi korisnici uklone sve njihove privatne podatke sa sajta prije 15. marta. Nakon tog datuma, sve fotografije, bilješke, linkovi i video klipovi će biti trajno obrisani.


Izvor: WeeklyWorldNews.com
 
Učlanjen(a)
21.07.2009
Poruka
63
ja neverujem u to.imam jedno pitanje meni je nalog na fejsbuku iskljucen koliko mi traje blokada
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Nek mi je došlo iz dupeta u glavu. Facebook je postao opsesija ljudi bi se trebali liječiti od toga. Da je FB ostao ono što je prvenstveno planirano da bude to uopšte ne bi bilo loše, ali ovaku svi su puni dvostrukih identiteta, photoshopiranih slika, lažnih datuma rođenja i čega sve ne.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
A da nije ovaj info neki malo žešći "moša", a? :)
Što se mene lično tiče, i šitbuk i šitter (fejsbuk i twitter) mogu da se ugase odma', bez da se daje fora za bekap ličnih podataka....

Jel' ovo istina ili nije? :)
 
Član
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruka
25
Ja mislim da ce prodati prije nego ga ugasi, jer mu je gasenje sajte veliki gubitak, a ako ga proda dobre pare moze da uzme, a kupovina Facebooka nije nimalo losa investicija, ako danas ima preko pola miliona korisnika, za 5 godina bice najmanje 1 ipo milijardu ili vise...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Facebook se ne zatvara 15. marta

TIJEKOM vikenda se na Internetu pojavila nevjerojatna informacija da se najpopularnija socijalna mreža Facebook gasi 15. marta zato što njezin osnivač Mark Zuckerberg "želi svoj stari život natrag" te mašta o "završetku cijelog tog ludila". Ubrzo je ta informacija demantirana iz Facebooka.
Facebookov direktor korporativnih komunikacija Larry Yu potvrdio je CNN-u da je ta objava obična laž. "Molim vas pomozite nam da završimo s tom ludošću. Facebook se ne zatvara 15. marta", kazao je Yu.

Prije nekoliko dana procijenili vrijednost Facebooka na 50 milijardi dolara

Bilo bi pravo čudo kada bi Facebook najavio zatvaranje samo nekoliko dana nakon što je Goldman Sachs u njih uložio 450 milijuna dolara, a ruski investitor Digital Sky Technologies još 50 milijuna dolara te je procijenjena vrijednost tvrtke 50 milijardi dolara.
Takvu informaciju je pustila internetska stranica koja je ranije objavljivala da svemirci u svemirskim brodovima napadaju Zemlju te da je Michelle Obama trudna.

index.hr
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top