{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
11
Sve sam završio, hvala. Uz takve savetnike zaista je bilo lako.
Još jedna zanimljivost, sa instaliranim "SkypeLauncher" oba naloga su aktivirana istovremeno.
U međuvremenu mi se desio problem sa tataturom. Kad god pritisnem slovo "g" na ekranu mi se pojavi početna stranica Google pretraživača. Pretpostavljam da sam aktivirao neku prečicu na tastaturi ali ne znam kako da je isključim. To mi se dešava samo kada sam na netu. U Wordu i ostalim programima sve je u redu. Kako da vratim tastaturu u normalu?
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.365
Da li postoji sansa da bookmark koji imam na mozzili koji je poprilicno veliki prebacim na operu????
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.365
nisi me razumio ja imam gotov bookmarks s mozzile a ne znam da li moze se ubaciti u operu pokusavao sam al ne ide
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.365
Skontao sam rjesio sam to dodao sam mozilin bookmark bilo je ipak prosto!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
22
Pozdrav svima :)
Posto sam ovde relativno nova , nadam se da ovakvu vrstu pitanja smem da postavim , ako ne onda j**i ga :)
Skidam naravno filmove sa serbiana , jer onaj rapid kad zakuca nema mu spasa :D E sada ... skinem ja film nja nja i sad odem da nadjem titl . Mene zanima dal ne neki nacin mogu da znam koji titlovi su uskladjeni , da ne moram ja da se bakcem sa onim bs playerom i cuvenim ctrl + strelica :) ?
Npr videla sam da u opisu nekih titlova pise nesto fps N/A ili fps 23.534 ( ovo sam lupila br ) ... Jer mozda neka od ova dva opisa znaci da je prevod uskladjen ili ne ? :)
Pomagajte molim vas , ne mogu vise da gledam film sedeci na stolici :S
Aj hvala puno :)
( Ps nemam ja pojma o filmovima i titlovima , sta cu kad sam glupa za to , tako da nemojte da mi se smejete ) :dance2:
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
negdje sam ovde napisao u vezi toga al nemogu da nadjem,pa evo opet.
kad hoces da skidas neki film prvo za film nadji titl , pa onda prema titlu skidaj film.
ispod svakog titla ( obicno je u raru) ti pise sitnim slovima npr. dvd-rip, cam, xvid, noire, axxo i sl. pravilno postan film bi trebao da ispod naslova trebao imati ovo gore navedeno. i kad uparis i titl i film sve mora stimati. titl ne kasni niti zuri. uvijek skidaj film prema titlu,nikad obrnuto,a imas ovdje i fimove sa vec uskladjenim prevodom.


Eh, da: I šta se kaže na kraju?
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
3
klikam na download al nedesava se nista ne reauguje da netreba imat neki program za gledanje i skidanje filmova novi sam clan pase bas ne snalazim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top