Android TV i SMART TV

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Ja tebi kažem da čim je cena ispod 20$ nešta nije u redu, a ti kako hoćeš.
A uvek idi na više radne memorije, dakle ja bih uvek pre uzeo 2/8.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
planiram uzeti android tv pa me zanima vasa razmisljanja oko modela kog su mi priporucili.....naravno, furao bi kodi gore sa dodacima.....ostalo ne bi koristio.....
https://www.bcgroup-online.com/televizori/philips-43pus6412\12-smart-led-4k-ultra-hd-android-ambilight-40265

Dobar TV. I lep.
Ali mene IZLUĐUJE što NIGDE ne možeš ništa da saznaš o smart delu tv-a. Jedino što piše da ima procesor sa 4 jezgra i 16GB skladišta i da radi na Android 6.0. Na koliko GHz radi procesor i koliko radne memorije ima - nigde ne piše. Ubih se tražeći, ali nema :mad:
 
Učlanjen(a)
24.09.2014
Poruka
47
Dobar TV. I lep.
Ali mene IZLUĐUJE što NIGDE ne možeš ništa da saznaš o smart delu tv-a. Jedino što piše da ima procesor sa 4 jezgra i 16GB skladišta i da radi na Android 6.0. Na koliko GHz radi procesor i koliko radne memorije ima - nigde ne piše. Ubih se tražeći, ali nema :mad:
1.5 Gb rama i dobar tv kolega kupio sve funkcionira kao kod mene na boxu

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
 
Učlanjen(a)
01.02.2015
Poruka
29
planiram uzeti android tv pa me zanima vasa razmisljanja oko modela kog su mi priporucili.....naravno, furao bi kodi gore sa dodacima.....ostalo ne bi koristio.....
https://www.bcgroup-online.com/televizori/philips-43pus6412\12-smart-led-4k-ultra-hd-android-ambilight-40265
Što se tiče konkretno tog Philips TV-a što si naveo, ne znam ništa, ali mogu ti reći iz prve ruke da Kodi radi na mom Philipsu 43PUS6501 odlično. Instalacija može ići sa USB sticka, a može i sa android marketa koji je instaliran u TV. Android market nije klasičan, već ima puno manju ponudu aplikacija. Dobra stvar je što tv dozvoljava da se instaliraju i druge aplikacije (ja ih instaliram sa sticka preko ES File Explorera) i nisam do sada naišao na neku android aplikaciju da ne radi nakon instaliranja. Instalacija addona u Kodi-u je normalna kao i na drugim android uređajima. Probao sam instalirati i SPMC i on je radio OK. Ono što se meni ne sviđa je da neke instalirane aplikacije nisu prikazane na "glavnom" ekranu, tako da ih moram pokretati na način da odem na popis svih instaliranih apk i odande pokrećem aplikaciju ili iz Kodi-a. Daljinski od tv-a je dobar i podržava rad u Kodi-u. U globalu s televizorom, prikazom SD, HD, UHD video materijala, sam zadovoljan ali male zamjerke imam na ipak malo ograničenu android platformu koja za nekoga tko poznaje materiju nije problem ali netko tko nije u to upućen i kupi TV zbog android platforme neće se puno usrećiti sa aplikacijama koje Philips kao proizvođač daje. Za konkretan model koji tebe zanima, još dodatno provjeri.
 
Učlanjen(a)
19.01.2022
Poruka
53
Sony Android TV, ne treba vam ništa drugo. Malo skuplji, ali opravdava cijenu.
 
Učlanjen(a)
15.03.2022
Poruka
1
Pozdrav, imam Samsung Smart TV i koristim plaćeni Duplex play koji mi uskoro ističe. Imate li preporuku zsa neku free aplikaciju ?
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
67
Pozdrav, imam Samsung Smart TV i koristim plaćeni Duplex play koji mi uskoro ističe. Imate li preporuku zsa neku free aplikaciju ?
Probaj sa Media station x, ima par servera sa ruskih i ukrainskih sajtova i 2 playera i besplatno je

Za LG televizore izašla XCIPTV aplikacija, ista ona koja je bila baza za ćuveni XC SF plyer, sveža je i ne znam koliko će biti pretplata
 
Natrag
Top