Android TV i SMART TV

Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
Poslao sam ti


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hvala,pokrenuo sam listu na grundigu zahvaljujuci tebi al nebih nikom preporucio ovu kombinaciju ott-grundig.Mozda sa nekim drugim tveom
to i moze da upali al kod mene je skoro pa ne gledivo.
Inace moze se koristiti i bez onog sms-a od ottv,nisam ga ni dobio.
Samo se registrovao,dao handy nr. i ubacio listu a na tv morao jos odabrati device,takodje i na ott stranici odabrati istu device(obema dao ime TV).
Hvala jos jednom
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
kolega mi vratio tv na fabricke postavke i sad kad pokrene prve postavke tv se nemoze povezati na server i nemoze ništa otvoriti preko interneta osim browsera. .tako da nema mogućnost ni ažurirati tv,ne možemo nikako probati softver za downloader da pokušamo preko USBa ažuriranje. ...ako neko može pomoći da pronadjemo softver za download (link) radi se o LG model 43lh510v
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Da li ti internet na TV uopce radi? Imao sam prije LG, koliko se ja sjecam moras u Network settings otici na wired connection i onda na manual setup. Tamo trebas podesiti IP, gateway i subnet mask, mislim da se tamo stima i DNS server, ja sam bio podesio na onaj od Google (8.8.8.8), tada je sve proradilo.
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
Da li ti internet na TV uopce radi? Imao sam prije LG, koliko se ja sjecam moras u Network settings otici na wired connection i onda na manual setup. Tamo trebas podesiti IP, gateway i subnet mask, mislim da se tamo stima i DNS server, ja sam bio podesio na onaj od Google (8.8.8.8), tada je sve proradilo.
rešio je...bilo do operatera...rutera
 
Učlanjen(a)
03.02.2017
Poruka
28
Za sve koji imaju smart tv ,a zele gledati iptv postoji za sve tv mogućnost gledanja iptv kanala. Jedan način je preko ott playera ,a drugi preko fork playera. Ako nekome treba pomoć tu sam.
Pozzz

ako moze mala pomoc oko instalacije OTT ili FORK playera na Smart LED Favorit 3211 -tv
 
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
Zdravo!Molim savjet,preporuku..Dali da kupim smart tv(grundig 80 cm,povoljno 1700 kn) ili običan tv i neki android box..Nemam s tim iskustva.Znam da je bilo preporuka u vezi toga pa jel može još koji put.Prodavač kaže da uz smart tv uzmem i njihov andr.box za 600kn jer je tako sigurnije(zbog mogućih virusa koji bi mogli doć u tv).Htio sam samsung smart tv ali je skuplji i garancija je 2 g.dok grundig ima 5g garanc.
 
Natrag
Top