Android tv box

Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Postoji li mogućnost da se instalira Viber, WhatsApp i video razgovori da se obavljaju preko tv-a sa ubodenom kamerom? Je li neko pokusao odnosno koristio? Ako postoji izlaz na Google Play prodavnicu i instalacija aplikacija logicno bi bilo da se moze i Viber instalirati ali koristiti ???
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Prijatelj je kupio jedan model LG TV-a upravo sa tom namerom samo sa idejom da koristi skype.
Morao je da kupi original kameru (vrlo skupu) za konkretan model TV-a i da sa njihovog stora skine aplikaciju skype namenjenu baš za taj TV.
To je sve funkcionisalo par godina a onda je LG jednostavno ukinuo tu uslugu (mislim da se to desilo kada je Microsoft preuzeo Skype).
Koliko mogu da se setim TV nije bio Android.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
496
Да, код мене је била (скоро) иста прича са Самсунговим (испало је недовољно) паметним ТВ-ом, с малом разликом да ми је камера била прескупа и одуато сам од тог.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
17.11.2020
Poruka
37
Prijatelj je kupio jedan model LG TV-a upravo sa tom namerom samo sa idejom da koristi skype.
Morao je da kupi original kameru (vrlo skupu) za konkretan model TV-a i da sa njihovog stora skine aplikaciju skype namenjenu baš za taj TV.
To je sve funkcionisalo par godina a onda je LG jednostavno ukinuo tu uslugu (mislim da se to desilo kada je Microsoft preuzeo Skype).
Koliko mogu da se setim TV nije bio Android.

LG je u to vreme koristio WebOS zato je prestala svaka podrska, ne znam za danas.
 
Učlanjen(a)
17.11.2020
Poruka
37
Postoji li mogućnost da se instalira Viber, WhatsApp i video razgovori da se obavljaju preko tv-a sa ubodenom kamerom? Je li neko pokusao odnosno koristio? Ako postoji izlaz na Google Play prodavnicu i instalacija aplikacija logicno bi bilo da se moze i Viber instalirati ali koristiti ???

Na iole prosecno bolji box moze...na tv moz' bit a ne mora da znaci, i pitanje koliko dugo... Citaj...kupi ok box i uzivaj! ;)
 
Učlanjen(a)
02.11.2020
Poruka
96
Jedno pitanje...Kupujem A95X F3 box..Imam X92 od ranije koji koristi 7.1.2 android sistem i apk za njega su arm7..Da li novi box koristi arm8 apk za instalaciju ..Inače android verzija je 9...
 
Natrag
Top