Šta je novo?

Android tv box

• Začetnik teme HyperSnap
  • Datum pokretanja
HyperSnap

HyperSnap

VIP
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
4.077
Postoji li mogućnost da se instalira Viber, WhatsApp i video razgovori da se obavljaju preko tv-a sa ubodenom kamerom? Je li neko pokusao odnosno koristio? Ako postoji izlaz na Google Play prodavnicu i instalacija aplikacija logicno bi bilo da se moze i Viber instalirati ali koristiti ???

pera.simic

pera.simic

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
986
Prijatelj je kupio jedan model LG TV-a upravo sa tom namerom samo sa idejom da koristi skype.
Morao je da kupi original kameru (vrlo skupu) za konkretan model TV-a i da sa njihovog stora skine aplikaciju skype namenjenu baš za taj TV.
To je sve funkcionisalo par godina a onda je LG jednostavno ukinuo tu uslugu (mislim da se to desilo kada je Microsoft preuzeo Skype).
Koliko mogu da se setim TV nije bio Android.

D

dzeksonbauer

Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
163
Да, код мене је била (скоро) иста прича са Самсунговим (испало је недовољно) паметним ТВ-ом, с малом разликом да ми је камера била прескупа и одуато сам од тог.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока

B

Balkanac1_1

Učlanjen(a)
30.08.2020
Poruka
8
Treba iskoristiti ove akcije

Sad vam je amazon fire tv 4k nekih 30$/€

R

razbojnikizbg

Učlanjen(a)
17.11.2020
Poruka
14
Prijatelj je kupio jedan model LG TV-a upravo sa tom namerom samo sa idejom da koristi skype.
Morao je da kupi original kameru (vrlo skupu) za konkretan model TV-a i da sa njihovog stora skine aplikaciju skype namenjenu baš za taj TV.
To je sve funkcionisalo par godina a onda je LG jednostavno ukinuo tu uslugu (mislim da se to desilo kada je Microsoft preuzeo Skype).
Koliko mogu da se setim TV nije bio Android.
LG je u to vreme koristio WebOS zato je prestala svaka podrska, ne znam za danas.