Android RADIO i TV aplikacije

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Kodi 17 u Androidu 4.4-resenje


Kod:
https://www.entertainmentbox.com/install-kodi-17-krypton-android-4-4-solved/
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Cemu sluzi taj program MyGica?

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Sve je to ok al da su ga odradili za v.4.0.4 to bi bilo nesto....

Najbolje bi bilo da su ga napravili da radi od Gingerbreda 2.3.6 o_O

Kakvi su vam to telefoni/tableti na kojima još uvek radi Ice cream? Doduše... problem svih uređaja sa cenom do 200 evra (ovde generalno mislim na telefone) je taj što prvo proizvođač za njih ne izbacuje noviju verziju androida, a druga stvar je da nisu zanimljivi ni za sve one developere koji prave razne Custom ROM-ove.
Pre sadašnjeg telefona imao sam ih gomilu, ali sve je to bilo nešta jeftino i pristojno. Marka tu manje više nije bitna (bilo i samsunga, sonija, lenova). I svi su bili zakucani na farički android koji nije mogao da se nadogradi. Proizvođači ih izbace i totalno zaborave na njih. Sadašnji P8 lite je kupljen sa Lolipopom, a posle par meseci izašla je nadogradnja na Marshmallow. Huawei mu neće izbaciti Nougat, ali tu je već nekoliko kastom ROMova sa Nougat 7.1.2 (doduše ne 100% funkcionalnih, ali biće i to uskoro).

Da se vratim na poentu priče - telefoni preko 250 evra mogu se nadati da će biti interesantni developerima i da će izaći neki LineageOS, Mokee, ResurrectionRemix, AICP... Kod tableta je druga priča - većina koristi neke no name marke i tu je priča završena, kao i za android box-ove.

I to je, generalno, problem SVIH proizvođača android telefona - ima ih mali milion. Svi gledaju da uzmu pare, a za korisnike ih posle toga baš zabole. Kod Apple-a je druga priča. Oni jedino prave svoj ajfon i oni jedino koriste iOS, pa im je procenat zastupljenosti novih verzija iOS-a drastično veći nego kod androida. Primer, iOS 10 se nalazi na 86% Apple uređaja, dok Android Nougat 7.x na 9,5% nadroid uređaja. I to kod androida samo na novijim uređajima ( zadnjih godinu-dve napravljenih).

Ala sam se raspisao :D. Dakle, suma sumarum je koliko para - toliko i muzike.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
Terrarium TV 1.6.4

  • Added “Netflix” TV shows category
  • Fixed provider : 123MoviesHD
  • Fixed provider : KingMovies
  • Fixed provider : PMovies
  • Fixed provider : Vumoo
  • Fixed provider : Watch5s
  • Fixed provider : WOPro
  • Fixed provider : XMovies8
  • Fixed TV shows provider : SezonlukDizi
  • Fixed and re-enabled movies provider : HeyDL
  • Fixed movies provider : M4UFree
  • Fixed URLs resolver : VidUp.me
  • Improved performance
  • Fixed bugs and crashes
  • Updated translations

Kod:
http://www72.zippyshare.com/v/iwNDhUZF/file.html

Sorry BUGILIJU:beee:
 
Natrag
Top