Android aplikacije

Učlanjen(a)
29.08.2022
Poruka
2
Molim vas koje su aplikacije najbolje za gledanje IPTV-a? Znam za Tivimate i OTT Navigator, pa me zanima koje jos da uzmem u razmatranje? Recimo gdje mogu staviti vise ovih lista? Hvala!
netflix mod apk
 
Učlanjen(a)
13.11.2016
Poruka
228
Molim vas koje su aplikacije najbolje za gledanje IPTV-a? Znam za Tivimate i OTT Navigator, pa me zanima koje jos da uzmem u razmatranje? Recimo gdje mogu staviti vise ovih lista? Hvala!

Iptv Extreme, Iptv Smartest, Duplecast, i dr.
 
Učlanjen(a)
13.11.2016
Poruka
228
Molim vas koje su aplikacije najbolje za gledanje IPTV-a? Znam za Tivimate i OTT Navigator, pa me zanima koje jos da uzmem u razmatranje? Recimo gdje mogu staviti vise ovih lista? Hvala!
netflix mod apk

Gdje skinuti Duplecast?
Na njihovoj stranici je sve opisano ali nigdje nije vidljiv dio za download?
I ja nisam mogao da skinem, no, mislam deka postoi za Samsung TV ili neki drug TV. Napisao sam ga zaradi to sto nekoi koje upotrebuju ga hvale kako aplikacija.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
67
Gdje skinuti Duplecast?
Na njihovoj stranici je sve opisano ali nigdje nije vidljiv dio za download?
Upravo sam ga skinuo na LG storu na TV-u i ubacio neku list na njega i radi. Ne znam da li se placa i kako. Ima zanimljiv interejs i solidno izgleda. Najbitnije mi je sto razdvaja tv uzivo, vod i serije i kada mu roknes m3u listu a ima opciju i za xttream cod. Ako bude fraj ili neka simbolicna cena bice OK
 
Učlanjen(a)
13.11.2016
Poruka
228
Upravo sam ga skinuo na LG storu na TV-u i ubacio neku list na njega i radi. Ne znam da li se placa i kako. Ima zanimljiv interejs i solidno izgleda. Najbitnije mi je sto razdvaja tv uzivo, vod i serije i kada mu roknes m3u listu a ima opciju i za xttream cod. Ako bude fraj ili neka simbolicna cena bice OK
Koliko znam, momentalno je free.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Da ce Duplecast aplikacija na LG Smart TV 4K biti ,,besplatna,, nesto NE VERUJEM, jer mi pise da je besplatna jos 11 dana, a vec mi se nude opcije registracija na 1 i 3 godine preko paypalla. Samo radi informacije pisem...
Pa da se i plaća, 3 USD/god ili 7,5 USD/3 god nije veliki novac.
 
Natrag
Top