Android aplikacije

Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
175
Pozdrav dobri ljudi. Imam problem sa ott navigatrom za tesla android tv, cim ucitam 4 ili 5 listi ( moram tako jer na svakoj radi po nesto od onog sto ja hocu da gledam) on zamrzne i moram da cupam tv iz struje, zadnja je verzija. Iptv extreme je bolji jer pusta ono sto ott navigator nece ali sporo ucitava liste, mozda je do moje verzije, imam opticki net. Jel ima jos neka aplikacija koju mogu nekako da skinem modovanu, da pusta mac portal i xtream code a da lepo radi na androidu 11 na tv-u, znacio bi mi info koja aplikacija lepo radi? Tivimate nisam uspeo da ubacim premium, mucim se vec 10 dana.
Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2010
Poruka
114
TCL android tv, na njemu iptv extreme odlično radi (i m3u i mac liste) dok sa ott navigatorom nimalo nisam bio zadovoljan. Kao što si i naveo, treba nešto vremena proći ok se mijenjaju liste da se učita, ali to barem meni ne predstavlja problem. Svakako je iptv extream ponajbolja besplatna apk koja može pokretati više vrsta servera pa stoga ne odustaj od nje
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
175
Hvala ti, video sam i ja da pusta ono sto druge nece. Kazi mi samo koju verziju imas ako ti lepo radi, da trazim po netu modovanu premium, moja se zavrsava na 122... jos kad bih nasao neku listu gde sve ima sto ja hocu a da potraje, da ne trpam raznim listama i gusim plejer. Pratim i temu gde ti postavljas linkove, hvala na tome.
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2010
Poruka
114
122, tu i ja koristim, podjednako dobro radi mi i na kompu i na tv tako da nisam tražio i isprobavao druge verzije. Postavljam isključivo strane servere sa exyu kanalima jer nemam želju javno objavljivati i na taj način uništavati liste "naših" servera, njihove liste radije proslijedim na privatne poruke
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
02.11.2020
Poruka
126
OTT Navigator Premium 1.7.1.5 Mod (Premium)

Changelog
  • playlist: support for archive url variables providing custom time shift for requests using templates
  • config: allow to disable checking for network connection before automatical channel list or epg update
  • home: improved network connectivity detection
  • playlist: extra retries are made to recover from “from cache” status (when applies to all active providers)
  • player: media prev/next button default to archive prev/next if archives supported by active providers
  • config: allow disabling normalizing tv-show names when loading epg
  • archive: show exact time in past while seeking old show on tv
  • config: allow user to configure preferred languages for subtitles separately from audio
  • xc: improve stream format detection for direct source streams
  • search: allow searching for tv series from playing live content
  • stalker: fix api for non-250 devices that might affect some providers
  • player bindable action: reload epg
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
175
Sto se tice ott playera i mog iskustva - koliko god listi da imate jedino lepo radi ako je aktivna samo jedna lista. Ako su aktivne vise zamrzava se, resetuje i koci do cupanja tv-a iz zida. Cesto nece da pusta neke kanale pa cak i cele liste koje pusta iptv extreme... Jedino ako ova verzija 1.7.1.5 donosi nesto novo. Ja sam testirao vise verzija na android 11 tv-u... Ovo je samo moje licno iskustvo...
 
Natrag
Top