Android aplikacije

Učlanjen(a)
20.09.2023
Poruka
35
Pozdrav ljudi,ako ko ima smarters pro 4.0 aplikacije za android.mod ver.ali kaki link za skinut bio bih zahvalan.
 
Učlanjen(a)
07.10.2020
Poruka
10
jamaš Tivi Mate, IPTV.extreme,Bobtv pleyer.NETIPTV itd a najbolji za android je Tivi mate
Meni je najbolji iptv extreme. Večeras sam ga prvi put instalirao. Tivi mate ide samo sa username i password-om (barem sam ja to tako video) što nisam imao niti uspeo večeras da negde nađem. Ali iptv ekstreme pruža sve kombinacije za liste. Ubacim adresu servera i MAC, jedinu koju imam i piči. Radi ko doxa.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
266
Meni je najbolji iptv extreme. Večeras sam ga prvi put instalirao. Tivi mate ide samo sa username i password-om (barem sam ja to tako video) što nisam imao niti uspeo večeras da negde nađem. Ali iptv ekstreme pruža sve kombinacije za liste. Ubacim adresu servera i MAC, jedinu koju imam i piči. Radi ko doxa.
Tivimate ide na sve. Također i na mac. Ali treba imati original premium verziju a ne neke starije modovane.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.165
Tivimate ide na sve. Također i na mac. Ali treba imati original premium verziju a ne neke starije modovane.
Zašto misliš da starija modifikovana neradi?
Radi na mobitelu,tabletu,tvboxu,ATV Boxu i na rootanim i ne rootanim uređajima.I ako se ljudi iz SFVipa slože objavit ću je ovdje.Jer šta znači ako se ne koristi.Čak radi i na android 14 uz male modifikacije.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
266
Zašto misliš da starija modifikovana neradi?
Radi na mobitelu,tabletu,tvboxu,ATV Boxu i na rootanim i ne rootanim uređajima.I ako se ljudi iz SFVipa slože objavit ću je ovdje.Jer šta znači ako se ne koristi.Čak radi i na android 14 uz male modifikacije.
Pa on je napisao da mu neradi a ja imam premium i znam da radi na sve opcije. Prije dvije godine koristio sam neku mod pa nisam mogao staviti id2 jer je za ministru bilo potrebno id1 i id2 pa sam odustao.
 
Učlanjen(a)
20.09.2023
Poruka
35
Zašto misliš da starija modifikovana neradi?
Radi na mobitelu,tabletu,tvboxu,ATV Boxu i na rootanim i ne rootanim uređajima.I ako se ljudi iz SFVipa slože objavit ću je ovdje.Jer šta znači ako se ne koristi.Čak radi i na android 14 uz male modifikacije.
Ja se slažem s tim šta si napisao.Pa ako is SFVipa ne dopušte da se objavi,molim pošalji meni.Pozdrav
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.165
TiviMate 4.6.1 SF Mod

Radi stalker portal i xtream
Zahvala ide "QuangKv" ,ja sam samo doradio i prilagodio za nase potrebe.
Naravno i @Sota jer me potaknuo da to odradim:beee:

V1 ATV BOX ,TVBox root
Kod:
https://mega.nz/file/GwJyyTqB#LwZ7XVvY8WvD7We2Hje6_251DL1gbnKmIdrq90PGQYM

V2 Sa restore opcijom za novije non rooted mobitele/tablete
Kod:
https://mega.nz/file/q0RFCYhZ#Gj2uL2VhkfdSq1NYSY7tjE9vmk3JfRiEnJR41fL-Ddw
Nešaljite mi privatne poruke ,ako vam šta nije jasno pitajte nekog drugoga mislim da sam dovoljno olakšo i pojasnio u uputama ,nemam vremena svakom ponaosob odgovarat.
Uživajte!

Kod:
Ako nekome nije jasna instalacija:

Instalacija:

MOBITEL:

1.Ukljuciti developer options
2.USB Debugging
3.Spojiti uredaj usb kablom na PC

PC
1.Pokrenuti cmd.bat
2.Upisati adb devices
3.Pokrenuti run.bat
4.Upisati adresu uredaja u mom slucaju "
5.Unesete IP:pORT uredaja ,u mom slucaju "ZY22HWHLWH"
6.Na uredaju(mobitelu)pojavit ce se RESTORE prozor, kliknite Restore my data
7.Kada je restore zavrsen na PC-u kliknete ENTER za nastavak
8.Kada je zavrseno pritisnite bilo koju tipku za izlaz

TV BOX
1.Pokrenete DNS66 aplikaciju u kojoj je vec blokirana IP na kojo se vrsi provjera licence
2.Ako zelite tu IP adresu mozete blokirati u bilo kojoj drugoj aplikaciji koju koristite npr. Adguard ili u routeru
IP ADRESA je tivimate.b4a.io
3.Tek sada mozete pokrenuti vasu TiviMate aplikaciju
UZIVAJTE!

Mali update na TVBoxu mi je naredeno automatski update aplikacija i Tivimate se azurirao ali vise nemogu ubacivati liste.Znaci ili ugasiti update ,ili odmah dodati sve liste ili cete morati nanovo instalirati v 4.6.1


2. update :licenca se poništila nakon 7 dana (zbog nespajanja sa serverom),znači vratiti datum na boxu dvije ,tri godine unazad pa probati.
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.229
Na netu moze da se nadje i skine Apk Tivimate
Verzija
v4-6-1-4610.apk
koja NE podrzava VOD ... da istu gledam NE samo onako instalirao na Mobitel....meni dovoljno

Screenshot_20240731_213704_TiviMate.jpgScreenshot_20240731_213712_TiviMate.jpgScreenshot_20240731_213723_TiviMate.jpgScreenshot_20240731_213731_TiviMate.jpgScreenshot_20240731_213739_TiviMate.jpg


Pozdrav
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.165
Premium korisnici nemojte instalirati ovu verziju!
Meni je danas blokiran uređaj na kojem sam vršio instalaciju krekane verzije .
Na ostale uređaje mogu se prijaviti sa premium accountom ,ali na ovaj ne.
Da nebi bilo kuku lele
Edit: Možda se nešto i u sistemu ili host fajlu da sam blokiro izlaz (vrlo lako moguće) imao sam masu bčokiranih sajtova ,a nije mi se dalo izvozit pa provjeravat .Uglavnom naptavio reinstalaciju boxa i sve je uredu.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top