Afrodizijaci

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Tri afrodizijaka za vreliji seks

Tri afrodizijaka za vreliji seks

Začinite seksualni život hranom koja budi strast. Uživajte s partnerom u specijalitetima i koktelima napravljenim od namirnica koje stimulišu apetit za seksom, a potom se prepustite vrelim erotskim igrama.

3774_afrodizijak%20dreamstime_1780563_f.jpg


Koktel strasti


POTREBNO JE
200 g svežeg đumbira, 2 l vode, tri grejpfruta, tri limuna

PRIPREMA Đumbir sitno izrendajte i pomešajte s vodom. Procedite sok i dodajte ceđeni limun i grejpfrut. Ako želite da malo začinite vaš napitak, dodajte i prstohvat bibera.

Venerina pena
POTREBNO JE
1 banana, 1/2 jabuke, 1/2 narandže, kivi, belance, 4 kašike šećera, kašika likera od mente, 2 tanke kriške limuna

PRIPREMA
Izgnječite voće, dodajte mu preostale sastojke i mutite tri minuta. Napitak podelite u visoke čaše i dekorišite kriškama limuna.

Ljubavne lazanje

POTREBNO JE
pakovanje kora za lazanje, 100 g dagnji, 100 g lignji, 75 g račića, 200 g maslaca, 3 kašike brašna, 1/2 litre mleka, 1/2 čaše belog vina, 2 kašike maslinovog ulja, so, biber

PRIPREMA
Na maslinovom ulju propržite dagnje, lignje i račiće i začinite ih solju i biberom. Kada dobiju zlatnu boju, dodajte belo vino i kuvajte još dva minuta. Za bešamel sos propržite brašno na maslacu, dodajte mleko, malo posolite i kuvajte dok se ne zgusne.
U podmazan pleh ređajte kore za lazanje, sos od morskih plodova i bešamel sos. Postupak ponovite još dvaput, važno je samo da završite s korama. Lazanje pecite 25 minuta na 200 stepeni.

Blic žena


 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ne mora da znači. Zašto ne pojačati celo iskustvo, ako je to moguće? :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ako se radi o iskustvu, pa jos njegovoj jacini, onda ne trba nista raditi, jer
tako gledano gubi smisao, ili
ili jednostavno to nije za VAS

Mislim da se nismo razumeli. Ja sam mislila na konkretno to "iskustvo", na na iskustvo uopšteno gledano.
Zašto nekada ne uraditi nešto drukčije? Probati nešto novo? Sama priprema, pa onda primena afrodizijaka u tom slučaju dođe nešto kao uvod u predigru. Nešto romantično i lepo. :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Mislim da u opšte nije poenta u tome da li afrodizijaci zaista deluju ili da li su gore navedeni recepti zaista recepti za afrodizijake... Dopada mi se sama ideja da pravim tako nešto "mistično" i sa prefiksom seks! Verujem da je dobar seks sličan dobroj hrani odnosno da prave namirnice, dobro napravljene i lepo servirane mogu puno doprineti atmosferi a onda je "dezert" zagarantovan...

Ako siđemo sa oblaka romantike i mistike i srozamo stvar na nauku, onda rad organizma je kombinacija hemije i mehanike, hrana je hemija, znači dolazi do reakcije. Ako su polazni elementi pravi reakcija je burna i vrlo pozitivna...
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
112
Kako lift moze biti afrodizijak, ako je zgrada dovoljno visoka a voljena osoba jedina kraj vas u liftu, i naravno ima dugme za stop...
I slucajan pogled dok citash omiljenu literaturu....
I telefon u uruci dok razgovaras sa tvojom majkom...
I ...
Kad ti nestanu takvi afrodizjaci...
...vozi se liftom
...citaj knjigu
...razgovaraj...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Naravno. U to ime mogu da preporučim divnu knjigu Izabele Aljende: "Afrodita (priče, recepti i drugi afrodizijaci)".
Na par stotina strana žena lepo priča o afrodizijacima, ali pritom i sama dolazi do onog od čega svi krećemo, ako te neko "ne pali", nikakav afrodizijak ne pomaže. A ako je se već oboje "palite" jedno na drudo, afrodizijaci su tu samo kao deo igre. :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
112
E eto lupi me afrodizijak po licu. Zence mi dade do znanja da joj se omiljeni program zavrsio zavodljivo mi pitajuci:"treba li ti svetlo"
A meni je svejedno... svetlo... ili ne...
I ma koliko mi ovde bilo zabavno,
zavrsavam za veceras...
TV...
vrlo dobar afrodizijak...
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ma najbitnije je da te neko privlači odnosno da tom nekom želiš da prirediš afrodizijačku avanturu... Ako nema iskrice, obećavajućeg osmeha - neće pomoći ni svi recepti sveta! Ovako, malo igara nije na odmet...

ps a tek vinograd u punom rodu što je moćan afrodizijak...:blush:
 
Natrag
Top