Adventistička alergija na argumente

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Da, možeš kopati po internetu i izmisljati što god želiš, jer internet i wikipedija i služe za to, da objašnjavaju izraze koje ćeš nametnuti drugima koji ne razmišljaju kao ti.

Vikipedija je tvoj doseg, ti si posezao za njom, provjeri. Primjetio sam da posjećuješ i neke druge internetske stranice. Naprimjer, "Magična zona" je vrelo tvojih informacija i argumentacija.

A što se tiče lunjanja po ovakvim internetskim stranicama, i traženja onoga što bi prikrpio drugome, upravo si ti najbolji primjer. Sjeti se, nije davno bilo, jučer si ti na takvoj internetskoj stranici pronašao "definiciju paranoje" pokušavajući je upravo meni pripisati. Koja ironija, sve simptome paranoje koje si ti naveo u toj definiciji imala je upravo Ellen White. Ja sam citirao njezin tekst, svi su mogli vidjeti, kod Ellen White se čak i u snovima manifestirala paranoja. I u snovima su je proganjali katolici napadajući na njenu kuću i imovinu i plijeneći ju.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja ne idem po protivnickim sajtovima Rimokatolicizma i Pravoslavlja, jer takvi koliko znam i ne postoje, a sajtovi protivnika Adventista i navodnih sekti - je mnostvo,tako da tvoja opaska nema smisla.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Vikipedija je tvoj doseg, ti si posezao za njom, provjeri. Primjetio sam da posjećuješ i neke druge internetske stranice. Naprimjer, "Magična zona" je vrelo tvojih informacija i argumentacija.

A što se tiče lunjanja po ovakvim internetskim stranicama, i traženja onoga što bi prikrpio drugome, upravo si ti najbolji primjer. Sjeti se, nije davno bilo, jučer si ti na takvoj internetskoj stranici pronašao "definiciju paranoje" pokušavajući je upravo meni pripisati. Koja ironija, sve simptome paranoje koje si ti naveo u toj definiciji imala je upravo Ellen White. Ja sam citirao njezin tekst, svi su mogli vidjeti, kod Ellen White se čak i u snovima manifestirala paranoja. I u snovima su je proganjali katolici napadajući na njenu kuću i imovinu i plijeneći ju.

Pa sa pravom se i bojala takvih kao ti :)
Ti je napadas i mrtvu. Ne rekoh ja dzabe da bi je vi spalili na lomaci kao vesticu.
Ako je ona imala paranoju imas je i ti, a to se gadno manifestuje i ne moze se tek tako prikriti tvoja ''alergija'' na adventiste i EGW.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ja ne idem po protivnickim sajtovima Rimokatolicizma i Pravoslavlja, jer takvi koliko znam i ne postoje, a sajtovi protivnika Adventista i navodnih sekti - je mnostvo,tako da tvoja opaska nema smisla.

Tvoja opaska nema smisla. Ja nisam napisao da ti ideš po antikatoličkim i antipravoslavnim sajtovima, nego da ideš po onima gdje tražiš definiciju paranoje. Sjećaš se definicije koju si i citirao? Sjećaš li se kako Jelena sama prizna i pokaza da je imala sve simptome te dijagnoze.

Pa sa pravom se i bojala takvih kao ti :)

Jadnica sanjala.:)

Ti je napadas i mrtvu. Ne rekoh ja dzabe da bi je vi spalili na lomaci kao vesticu.

Napadam njezine bogohulnosti.:)

Ako je ona imala paranoju imas je i ti,

Nauči bar osnovne stvari, eno ti Wikipedija. Ona je imala paranoju, sama ju je opisala, a ja ne mogu spadati u to jer ja ne osjećam proganjanje, ja proganjam.:)

a to se gadno manifestuje i ne moze se tek tako prikriti tvoja ''alergija'' na adventiste i EGW.

Pa ja i ne prikrivam svoju alergiju na vaše bogohulnosti. Najjasnije je pokazujem.:)
 
Natrag
Top