Adventisti

Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Па то и јесте поента. Сви су забраздили у екуменизам и јереси. То је и поента целе наше приче. Само сте ви мислили да нисте. Доказано је да јесте. А ове фазоне убацивања православних свештеника немаш потребе да користиш.

Ово је тактика: на теми Адвентизам, истржаиваћемо масонерију у православљу. Нема смисла. Уосталом, где си ти опште видео сову? Привиђају ти се ствари.



Ово довољно говори да је екуменизам и вас преплавио, не знате више ни ко је ваш Бог.
ma pusti ga brate vidis da oce da pukne od muke,pa moje slike preradjuje koje sam trazio celu noc.Takvi su ti ovde na zapadu sve hoce da ti uzmu.

Vidis da su sve firme,korporacije,njihove To su ti novi ljudi(NSP-ka)Koji ce i svinjsko srce da ti ugrade samo da te nedaju Hristu,jer dusa mojsija ode a telo osta i dodje djavo da se prepire s mihailom za telo................Bolje mi je da umrem onakvim kakvim me je bog stvorio i s verom u njega nego sa svinjskim srcem.

Pozdrav od Gere.
 
Učlanjen(a)
09.09.2012
Poruka
79
Pogledajte prilog 29203
Manastir svete Petke.
Posred manastira Masonska ISECENA piramida na vrh krova?

DRUGI DEO PIRAMIDE ISPOD NA ZEMLJI sa isecenim vrhom koji je na krovu manastira:

m.sv.petke1.jpg


Izvor:
id=39%3A2009-12-23-09-25-24&catid=2&Itemid=5&lang=sr-cir

MANSTIR MARCA SA PIRAMIDOM NA VRHU A NA PIRAMIDI KRST.

Pa ovo para oci ljudi.

manastirmarca1.jpg

MITROPOLIJA GLAVNA STRANA A ISUS U SVETELCEM OKULTNOM OKU drzeci indijsku vedu u rukama???

PA OVO JE UZAS:

ok pantokrator.JPG


http://www.mitropolija-zagrebacka.org/arhiva/

Na glavnoj stranici se sami andjeli cude i pitaju se drzeci ruke gore: STA JE OVO?




 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Odkud tvoje slike da ih ti nisi slikao?

Opet lazes?

Neverovatno kako ovi misle da su hriscani kada lazu???

Po njima treba postati lazov da bi bio pravi hriscanin?

Nikako...

Ne nazivaj me lazovom za tako nesto moras da imas cvrste dokaze sve sto sam postavio ljudi mogu da provere,dacu im linkove!!
A cime ces ti da dokazes svoju pravdu ovde?
Ja se samo malo nasalio sa slikama a ti tako!
Ja imam takodje ostar jezik,bolje me ne izazivaj.Sram te bilo neumes ni jedan obican pozdrav da das sagovorniku,to je tvoje vaspitanje?

Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Ово није тема за спамовање и глупирање, ако хоћеш да разговараш нормално, онда се потруди. Ако ли нећеш, зна се како се поступа са људима који се не контролишу - избегавају се. Баш као и у животу. Ја могу да пишам о вама, а да се не укључујем у разговор. Можете да пишете шта хоћете.

Како рече Лаодикеја: ја се спрдам. Поред много чега што сам прочитао од вас, више ме не може изненадити да се користите још неким лукавством и провокацијом. Ако вам смета православље, изволте на ту тему. Овде се ради о разбијању једне илузије да сте ви непогрешиви и једини који поседују истину. То је успешно обављено, а има још много чега да се каже.

Ви једино што можете је да пробате да нас испровоцирате или да скрећете тему. Тако и радите.


С обзиром да ви браните хуљење да греси прелазе на сотону и да имате заједничког бога са муслиманима, мени је довољно да престанем да се дописујем са било ким од вас. По овим хуљењима ми немамо ништа заједничко: ни веру ни Бога. Још је она јерес да је Исус Михаило наивна у односу на све што сам о вама прочитао.
 
Učlanjen(a)
09.09.2012
Poruka
79
A OVDE IMAMO TRODUPLU PIRAMIDU SA KRUNOM NA NJOJ:

grb-spc-3.gif

www.mitropolija zagrebacka.org

ne nazivaj me lazovom za tako nesto moras da imas cvrste dokaze sve sto sam postavio ljudi mogu da provere,dacu im linkove!!
A cime ces ti da dokazes svoju pravdu ovde?
Ja se samo malo nasalio sa slikama a ti tako!
Ja imam takodje ostar jezik,bolje me ne izazivaj.sram te bilo neumes ni jedan obican pozdrav da das sagovorniku,to je tvoje vaspitanje?

Pozdrav.

pa nisi rekao da si se salio; rekao si da su tvoje a onda ovde priznas da nisu?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
MITROPOLIJA GLAVNA STRANA A ISUS U SVETELCEM OKULTNOM OKU???

PA OVO JE UZAS:

ok pantokrator.JPG

Pa rekoh ti ja svi ste vi pravljeni na kalup isti i ti i ta slika koju si postavio.Ja sam sa tim pravoslavljem davno zavrsio.

Ali simbol vere je jos uvek u mom srcu isti:


СИМВОЛ ВЕРЕ

ВЕРУЈЕМ у једнога Бога Оца, Сведржитеља, Творца неба и земље и свега видљивог и невидљивог.
И у једнога Господа Исуса Христа, Сина Божијег, Јединородног, од Оца рођеног пре свих векова; Светлост од Светлости, Бога истинитог од Бога истинитог; рођеног, а не створеног, једносуштног Оцу, кроз Кога је све постало;
Који је ради нас људи и ради нашег спасења сишао са небеса, и оваплотио се од Духа Светога и Марије Дјеве, и постао човек;

И Који је распет за нас у време Понтија Пилата, и страдао и био погребен;
И Који је васкрсао у трећи дан, по Писму;
И Који се вазнео на небеса и седи са десне стране Оца;
И Који ће опет доћи са славом, да суди живима и мртвима, Његовом царству неће бити краја.
И у Духа Светога, Господа, Животворног, Који од Оца исходи, Који се са Оцем и Сином заједно поштује и заједно слави, Који је говорио кроз пророке.
У једну свету, саборну и Апостолску Цркву.
Исповедам једно крштење за опроштење грехова.
Чекам васкрсење мртвих.
И живот будућег века. Амин!

Pozdrav.












Све ћете ви окренути и обрнути, толико да замори човека. Само да одбраните пророка. Сасвим вам је јасно њено учење и не само прорицање будућности, него и прошлости. Тако и сазнајемо нешто што ни прави пророци нису знали.

"Ali ako je postojao jedan greh koji je bio iznad drugih koji je uzrokovao uništenje roda ljudskog potopom, to je bio osnovni zločin ukrštanja ljudi sa životinjama koji je unakazio lik Božiji i uzrokovao nered svuda" (Duhovni darovi, I, str. 69)


"Sve vrste životinja koje je Bog stvorio su sačuvane u barci. Mešane vrste koje Bog nije stvorio, koje su bile rezultat ukrštanja, su uništene potopom. Nakon potopa bilo je ukrštanja ljudi i životinja, kao što se može videti u skoro beskrajnom nizu vrsta životinja i u nekim rasama ljudi" (Duhovni darovi, I, str. 78)


”Oni su uzivali u unistenju zivotinja. Upotrebljavali su ih za hranu, a to je povecalo divljastvo i nasilja da na ljudsku krv gledaju
sa zapanjujucom ravnodusnoscu
. Međutim, ako je bio ijedan greh iznad drugih, koji je bio uzrok unistenja te RASE Potopom,
bio je to osnovni kriminal mesanja ljudi i zivotinja, koje je pokvarilo sliku Bozju i prouzrokovalo konfuziju svuda. Bog je Potopom
unistio tu mocnu, dugozivecu RASU koja je korumpirala svoj put pred Njim.„ (Spirirual Gifts, knjiga III. str. 64)


”Svaka vrsta zivotina koju je Bog stvorio, sacuvana je u kovcegu (ladji). Konfuzne vrste koje Bog nije stvorio, koje su rezultat
amalgamacije, unistene su Potopom. I posle potopa bila je amalgamacija (mesanje) ljudi i zivotinja, kao što se može videti u
bezbrojnim razlikama vrsta zivotinja i nekih ljudskih rasa.„ (Spiritual Gifts, knjiga III, str. 75)




Ту су, мада се не бавим бабским пророчанствима. Богу хвала, имам Библију.

Jos samo fali nostradamus!!!posto elenu wajt nocas spremam za sutra,o njenim medicinskim dokumentima,mislim da ce ipak adventi morati da prime Islam kako to govori njihov pastor na video linku koji sam postavio,alah je bog.
Koja ludnica dok se ladokeja snama na temi Adriana o pronadjenoj staroj bibliji snama udruzio protiv islama,a njegov pastor se udruzuje s islamom i govori kako je alah bog.Imali tu nekakvog smisla a?znaju li oni uopste sta rade?

Pozdrav.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
09.09.2012
Poruka
79
Pa kad me neko osudjuje ja tu ne vidim salu...

Gomila piramida predstavljna carsavima kojima su prekrivene ikone usred Sluzbe.

A na vrhove dve piramide opet krstevi?

jovan3.gif


Iza ledja svestenika dve piramide a stap koji drzi kao da se dve zmije sastavljaju i dodiruju krst a zmije zna se koga simboliziraju:

Mitropolit01.gif


Izvor:

http://www.manastir-lepavina.htnet.hr/jovan4.html
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Dobro bratko laku noc moram da spavam pa cemo sutra da diskutujemo dalje,sutra radim.

Pozdrav od gere.
 
Natrag
Top