Adventisti

Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Шта убацујеш те попове екуменисте, шта ја имам са њима? Ово се зна да је узело маха и да се не крију. Не видим поенту качења ових отпадника од вере.

Кажем ја, твој задатак је да спамујеш без циља, само да људи не виде шта сам окачио. Зато су те и задужили.


Али ова слика је премија:


Pacific Union Conference Token of Merit.jpgPacific Union Conference Token of Merit b.jpgкруна.jpgмасонски храм у Филаделфији.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
hahahahahaha sad ispade da smo mi pravoslavci masoni x)))) ajde smirite se malo
 
Učlanjen(a)
09.09.2012
Poruka
79
vlartemije2.jpg


Krst Teutonskih vitezova na vladici Artemiju.

hahahahahaha sad ispade da smo mi pravoslavci masoni x)))) ajde smirite se malo

Pa ne vi vodje...

Pogledajte prilog 29065

Gde ovo drzi ruku Vaseljenski Patrijarh u Sikstinskoj kapeli.

knights-of-malta-with-a-metropolitan.jpg



mitropolit iz Rusije bio gost malteskih vitezova (red sv. Jovana). Primeticete krst takozvanih "hospitalaca" na mittropolitovim grudima.

IZVOR:

http://forum.krstarica.com/showthread.php/293662-Papski-templari-u-SPC
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
cije vodje? meni bre obicni smrtnici nisu vodje, kakve veze pravoslavlje ima sa masonima? ove slike su smesne sto si stavio, nego reci ti meni nesto, ima te li vi neki masonski znak ili obelezje?
 
Učlanjen(a)
09.09.2012
Poruka
79
Ne svidja vam se a?

Pa ko je poceo sa ovim?

Ako bude trebalo, nastavice se.

laku noc.

Nadam se da nece, sve zavisi od vas...

Manje gledajte TV...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Зар не видиш шта ради: спамује са 10 постова само да натрпа страницу да не могу људи да виде ништа везано за њих. То он мора да ради јер су му тако рекли. Што мислиш зашто су се сјатили овако?

Ako bude trebalo, nastavice se.


Кажем ти, само спамовање. Не сме за њих ништа да се каже иначе крећу прљаву игру, а овамо се представљају као невинашца. Прво све фино, а после као гладни вукови. Ако треба он ће и зебре и бизоне да убацује, било шта. А зашто? Јер нема ни један аргумент против ових слика које откривају њих.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Ne svidja vam se a? Pa ko je poceo sa ovim? Ako bude trebalo, nastavice se. laku noc. Nadam se da nece, sve zavisi od vas... Manje gledajte TV...
sta ce da se nastavi? jesi ti bre zdrav u mozak? sta mi se ne svidja? pa ja se bre kauboju ne pronalazim u tim tvojim slikicama, bolje po tebe da se ne nastavi
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Слике о адвентистима нису лажне него истините, а то што је тешко да се прихвати, ја то разумем. Није ни мени лако када видим да су све цркве запале у јерес, неке овако, неке онако. Погледај мало по темама па ћеш наћи све. Онда просуди да ли неког мрзим или само истражујем истину. Имаш слике о свим деноминацијама, ту предрасудама не сме да се да никакво право. Све мора да буде чисто и истинито.

Adrian ne laze kao ni Sarrdy!ako je neko i stavio slike o pravoslavnom ekumenizmu to smo mi ! tvoji savernici mogu da ti potvrde sami jer su se i sami zahvaljivali na tim postovima.
Ja sam licno saradjivao,Adrian sa njima takodje osim Sarrdy,Sarrdy nas je covek upozoravao na zalost nismo ga poslusali o vama adventistima da ste gori od JS-ka 100%,da ste masonska organizacija,da ste izasli iz jedne kolevke milerove tj protestanske.

Te slike koje stavis nama licno ne smetaju!Adrian je u pravu izabrao si pogresnu taktiku!mi jesmo ortodxi-pravoslavci ali ne jereticki,ali oni koji citaju bibliju za razliku od drugih.
ja licno neidem u crkvu,ne nosim krst,ne klanjam se ikonama,idolima,ne ljubim ruku popu itd,a mislim da i adrian to neradi.

Sta ces sad???

Ne muci se da stavis te slike jer nas one ne vredjaju mi smo odavno izasli iz vavilona,sto i tebi
(Glasnice )savetujem.

adventi jesu jeres i ti to sam znas!samo mi nije jasno zasto ih stitis,mi ne stitimo pravoslavlje koje danas vidimo jer jeste masonsko kao i ASD,JS-ci,baptisti,protestanti itd.I svi su u svecki savez crkava- Ekumenizmu, imaj razuma pa priznaj kao sto to radimo mi.

Pozdrav od Gere.





Ne svidja vam se a?

Pa ko je poceo sa ovim?

Ako bude trebalo, nastavice se.

laku noc.

Nadam se da nece, sve zavisi od vas...

Manje gledajte TV...

Sta nam se to ne svidja??

Nastavice se jos kako!ali gore za vas!

Na pogresne si ti pravoslavce udario mozes da pitas svoje!

Mi se borimo za istinu i samo istinu crkve ne stitimo na protiv kritikujemo jos kako!Idi na temu Ekumenizam,crkva,dali se treba klanjati ikonama itd pa vidi skim imas posla.

Pozdrav od Gere.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
07.09.2012
Poruka
226
27. И говораше им: Субота је начињена човека ради, а није човек суботе ради. (Марко 2)

quote_icon.png
Prvobitno napisao Milan M 2012
Drugi deo, očigledno, ne menja značenje prvog...

Наравно да мења значење, а и говори о злоупотреби Писма. Онај ко не разуме други део те реченице - он не сече, а ко разуме - тај намерно изоставља да други не виде.

Dakle, u nedostatku argumenata na mnoštvo Biblijskih dokaza u prilog tačnosti osnovnih učenja Adventizma, služimo se demagogijom i otvorenim lažima.

Stoga samo ponovimo da je, prema rečima Samog Gospoda, Subota "načinjena čoveka radi" i da će biti blagosloven svako ko je drži, u skladu sa Božjim večnim i nepromenljivim Zakonom - Deset svetih zapovesti.

 
Natrag
Top