Adventisti

Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Pozdrav, Šarrdy!

Slažem se (verujem, ne samo ja, već svako razuman), prirodno, sa svim što si rekao, s tim što bih, za svaki slučaj, naglasio da i Subota ima svoju (uslovno rečeno) vrednost i mesto, o čemu je bilo dosta reči, i dodao da se to što si rekao vidi i bez drugog dela citata, tako da nisi ni morao da reaguješ (jer je rečeno da je Subota "načinjena čoveka radi...", što svakako znači da je čovek neuporedivo važniji (tačnije rečeno - bez njegovog postojanja ne bi ni imala ikakvo mesto i vrednost).
Lepo je što tako veruješ, jer je to ispravno verovanje.
Međutim ja na ovom forumu nisam primetio da se i praktično pridržavate toga, već vam je subota daleko iznad čoveka, što Hrist ne bi opravdao.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.09.2012
Poruka
226
Lepo je što tako veruješ, jer je to ispravno verovanje.
Međutim ja na ovom forumu nisam primetio da se i praktično pridržavate toga, već vam je suota daleko iznad čoveka, što Hrist ne bi opravdao.

Verovatno je da mnogi, usled grča da se ovo učenje Pisma, kao jedno od najnapadanijih, odbrani, samo izgledaju tako ali je izvesno da se i među onima koji drže Subotu može naći i poneki fanatik pa neka Gospod, po Svojoj velikoj milosti, bude svima u pomoći.
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
DOBRO JUTRO SVIMA

Tri dana nisam mogao da otvorim ovu temu a vidim da ste za to vreme dosta napricali.

Iako samo na siroko raspravljali o tima famoznim slikama, i jasno smo objasnili, da slika sa masonskim znakom nema nikakve veze
sa slikom koju je Jakov Vajt narucio kod umjetnika da mu napravi, na KOJOJ NEMA MASONSKI ZNAK.

Sliku Jakova Vajta postirao je Nikoprodaja u postu broj 556 treca slika i na njoj nema masonskog znaka.
Onu koju je Adrian pronasao u Kongresnoj biblioteci ima, ali to nema veze sa adsventistima.

Pa zato me iznenadjuje da je Adrian ponovo postavljao iste slike.

Obe slike nose naslov Way of Life, samo Vajtova nema magicnog oka.

I ja mislim da mi ovde uzalud trosomo vreme.

Da postavim jedno vazno pitanje nasem cenjenom kriticaru, Adrianu:

DA LI TI JE POZNATO DA ADVENTISTI ZIVE UDOBNIJE I DUZE OD 9-12 GODINA OD SVOJIH SUSEDA?

Mozes li objasniti zbog cega je toliko velika razlika u duzini zivota?

Sve najbolje
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Na ovom postu #556
icon1.png
03-09-2012 21:17


imate TRI slike. Prve dve su one koje je postavio Adrian. i one su razlicite, ali one nemaju nikakve veze sa adventistima,
Naziv obeju slika, iako su razlicite je: Way of Life = put u zivot

Treca slika koja se nalazi u Univerzitetskoj biblioteci Loma Linda i ona se zove istim imenom Way of life,
ali ona je radjena po narudzbini Jakova Vajta i na njoj ne postoji masonski znak.

I ja mislim da je vec red jednom da prestanemo trositi uzalud vreme oko tih slika.
Adrian je pogresio srto je na osnovu slike koja nema veze sa advetistima, pokusao da proglasi adventiste masonima.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
28723d1346706416-adventisti-image-slika-7-.jpg


OVO JE SLIKA KOJU JE jAKOV vAJT NARUCIO D AMI JE UMETNIK NASLIKA, NA NJOJ NEMA MASOSNSKOG ZNAKA, A ONA SE CUVA U UNIVERZITETSKOJ BIBLIOTECI lOMA lINDA.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.09.2012
Poruka
226
Da, slika koju je Nikeprodaja priložio je, zapravo, u postu broj 556 a možemo je staviti i ovde pa ko ima volju i vreme može da istražuje koje su prave.

ASD slika.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Опет слика? У Лома Линда Ун. библиотеци стоји комплетан албум директно са званичног сајта Елене Вајт. Ја сам дао линк и та мистерија је решена. Значи да су "ваши" тамо убацили све те слике, тако да они и могу сада да склоне ако се потрудите. Што се тиче Конгресне библиотеке, она има већи кредибилитет од било које празне приче овде. То је свима јасно и не разумем што се стално држите расправе око тога и све дубље тонете. Као што рекох: око и пирамида неће одвести људе у пакао, већ јеретичке науке.

Тако и ова масонска доктрина о суботи тачно показује да је циљ фарисејство, јер се зна ко управља масонеријом, који су то људи (кабалисти). Зато толико гурају те лажи, преплављен је интернет са вашим доктринама и интерпретацијама. А да је око код вас присутно и дан данас, ево још неких сличица, па ако вам треба линк до званичних сајтова, ја могу да убацим накнадно. Да нагласим: то су слике са званичних сајтова адвентистичке цркве широм света.


Ojo Adventista SDA Latin America Website.jpgSEVENTH DAY ADVENTIST WEBSITE, THE PRESENT TRUTH, TESIUTLAN, MEXICO.jpgllam-seventh-day-adventist-church-website-new-zeland.jpg
 

Prilozi

  • adventist-community-health-centre.jpg
    adventist-community-health-centre.jpg
    7,9 KB · Pregleda: 47
  • all-seeing-eye-latin-america.jpg
    all-seeing-eye-latin-america.jpg
    5,7 KB · Pregleda: 39
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Још пар ћу сличица, да не гомилам безвезе.


adventist-today-magazine-may-june-2005.jpgall-seeing-eye-doug-batchelor.jpgsda.jpg
 

Prilozi

  • Seventh Day Adventist Women Ministries.jpg
    Seventh Day Adventist Women Ministries.jpg
    12,7 KB · Pregleda: 36
  • adventist-today-magazine.jpg
    adventist-today-magazine.jpg
    7,6 KB · Pregleda: 35
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
ZA RAZLIKU OD GORNJE SLIKE OVO JE ONA SLIKA KOJU JE ADERIAN PRONASAO U KONGRESNOJ BIBLIOTECI.
ISTI JE NAZIV SLIKE STO POKAZUJE DA JE ISTI UMJETNIK, I NA NJOJ POSTOJI MASONSKI ZNAK

28783d1346799691-adventisti-01127v.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.09.2012
Poruka
226
Као што рекох: око и пирамида неће одвести људе у пакао, већ јеретичке науке.

Tako je, Adriane, stoga bi trebao, ako ti je imalo stalo do Boga i istine, da budeš duboko zabrinut jer si tokom poslednjih dana, ako si iole pažljiv i iskren, mogao da se osvedočiš da ne stojiš u istini (podsetiću te da još uvek nemaš odgovore na brojne teološke argumente koje si samo od mene dobio a šta je sa brojnim argumentima koje su drugi izneli pre mog uključenja?).

Pozdrav
 
Natrag
Top