Adventisti i zdravlje

Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Nikeprodaja, sta je sa ovom tvojom temom?
Ja sam je napustio pre tri godine zbog drugih problema i tek sad sam se ponovo okljucio.
Ja sam Mika32, samo sam morao da promenim nikname zbog toga sto se nisam mogao ponovo ukljuciti pod istim imenom. Molim te javi mi se.

Pozdrav, Mika- Marko
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Nikeprodaja, sta je sa ovom tvojom temom?
Ja sam je napustio pre tri godine zbog drugih problema i tek sad sam se ponovo okljucio.
Ja sam Mika32, samo sam morao da promenim nikname zbog toga sto se nisam mogao ponovo ukljuciti pod istim imenom. Molim te javi mi se.

Pozdrav, Mika- Marko

Niki je na prodaji malo neurozno ali prodaje.Šta prodaje,pa ono što je Jelena servirala i zamisli uvek ima kupaca za svaku robu.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Da Taramana, ti ces u svemu naci razlog da kleveces Elen Vajt, a zaboravio si da je Isus vise vremerna provodio u pomaganju ljudima i lecenju, nego u propovedanju. Razmisli malo o tomr.

Sve najbolje
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Da Taramana, ti ces u svemu naci razlog da kleveces Elen Vajt, a zaboravio si da je Isus vise vremerna provodio u pomaganju ljudima i lecenju, nego u propovedanju. Razmisli malo o tomr.

Sve najbolje
Pitao si za Nikija trgovca ne za Jelenu zar ne? Ako te zanima metlica reci ponudiću ti malo teksta o tom prevarantu i srebroljupcu,ona ti je za zdravlje odlična dok ne zagusti a onda može supica od koke.Što nije ostala dosledna svom idealu pa krepnula već zgrabila koku kad je klonula...šteta,trebala je ostati dosledna mnogibi bili zdraviji da je tako bilo.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Taamana, zar ti nemas pametnijega posla, nego da u svakom postu klevetas EGW. I kome si nasao da prisac svoje vatazije, meni, kao da ja ne znam ko je Elen Vajt. Znas da sam obavesten mnogo bolje od tebe.

Nego mene znaima kakvo si to ti iskustvo stekao u Adventistickoj crkvi?
Ili pre da te pitam, koji je razlog bio da si i postao adventista? Mora da je po sredi nekakav interes, pa kad ti se snovi nisu ostvarili, sada su ti krivi adventisti. I pored toga moram priznati da i ti ispunjavas deo prorocanstsava.

Sve najbolje
 
Natrag
Top