Acronis True Image 2019

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Da li si tom prilikom menjao i hdd-ove ili si koristio isti hdd jer navodno kazu da to nece funkcionisati kako treba kada je situacija kao kod mene posto ja radim backup obicnog hdd-a, a restore na ssd?

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Kod sebe sam koristio isti hdd. Ali ima mogucnost u Acronis da klonira i ceo sistem sto je jos lakse, samo kasnije je potrebno podesiti novi hdd kao boot device. Za vracanje na drugi disk treba koristiti opciju u acronis prilikom pravljenja backup-a da napravi backup koji je moguce vratiti na drugom racunaru.

Mislim da je laksa varijanta to uraditi sa nekim programom za kloniranje. Imate detaljna uputstva na onim linkovima sa how to geek ili mozete naci uputstvo kako to da uradite sa Acronisom. Mada u principu samo citajte koje opcije vam nudi acronis prilikom procesa kloniranja i vrlo lako cete to uraditi.

Kod:
https://kb.acronis.com/content/56634
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Probacu nesto od toga cim mi se ukaze prilika jer mi klinac ne da mira jer moram da vadim fiokicu sa ssd-om jer sam je vec ubacio, a ssd treba da ide na mesto hdd-a, a hdd u fiokicu.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Klinci su danas glavni za kompove.Meni kad dodje unuk,nema sanse da izadjem negde na forum dok ne zaspi.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ja sam odustao od acronisa i backupa.

Lepo sam odradio cistu instalaciju na novi ssd i ne mogu da verujem kolika je razlika u brzini u odnosu na stari ssd.

Vec mi je bilo preko glave sto lose radi, bas sporo, sa ovim starim hdd-om koji je imao par losih sektora.



Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Natrag
Top