Abortusi

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sudovi Božji su odpočeli 2011 godine zemljotresom u Japanu i Krajstchurchu ( Hristova crkva ) na Novom zelandu.
Do njegovog dolaska nas deli vrlo malo vremena.
 
Učlanjen(a)
21.09.2015
Poruka
1.460
Aha, to u otkrovenju sigurno pise, da su to znaci jegovog dolaska.E pa ja ti kazem da ni On ne zna kad ce doci a kamoli mi, jako si gord Laodikeja, jako si gord.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Teoretski ako se dnevno izvrsi nekoliko stotina abortusa, a ko zna mozda i hiljada il desetine, nisam gledao statistiku. Sto bi recimo BOG slao duse u tela koja ce za nekih desetak dana biti ubijena. Postoji li u Svetom pismu deo koji kaze kad duh ulazi u telo, cini mi se u trecem mesecu, da li tokom trudnoce ili posle porodjaja. S druge strane kada bi svest i bila u tako malom bicu, da li se ona po razvitku razlikuje od zivotinjske, i sto se abortus razlikuje od ubistva bilo kojeg zivotinjskog stvora. Po cemu je to covek poseban i vredniji od drugog zivog bica... Sta se zapravo desava sa dusom ubijenog ploda, kada napusti ovaj svet sa vrlo ruznim secanjem na ovo mesto zvano Zemlja.! Placaju li kartu ta bica, za ovaj film sto se ovde snima.
 
Učlanjen(a)
21.09.2015
Poruka
1.460
Teoretski ako se dnevno izvrsi nekoliko stotina abortusa, a ko zna mozda i hiljada il desetine, nisam gledao statistiku. Sto bi recimo BOG slao duse u tela koja ce za nekih desetak dana biti ubijena. Postoji li u Svetom pismu deo koji kaze kad duh ulazi u telo, cini mi se u trecem mesecu, da li tokom trudnoce ili posle porodjaja. S druge strane kada bi svest i bila u tako malom bicu, da li se ona po razvitku razlikuje od zivotinjske, i sto se abortus razlikuje od ubistva bilo kojeg zivotinjskog stvora. Po cemu je to covek poseban i vredniji od drugog zivog bica... Sta se zapravo desava sa dusom ubijenog ploda, kada napusti ovaj svet sa vrlo ruznim secanjem na ovo mesto zvano Zemlja.! Placaju li kartu ta bica, za ovaj film sto se ovde snima.
U tome i jeste poenta, Bog ne utice ni na ciju slobodnu volju, ljudi rade sta hoce i On ce im to uvek dozvoljavati, to je za Njega jedino pravilo ako zelida se obozimo, a On to zeli i On se ne menja.Bog je stvorio svet po svojoj volji, ali se dalji dogadjaji ne dogadjaju po Njegovoj volji.Inace u Svetom Pismu pise da je dete zivo cim se zacne, procitaj sta je Mire napisao.Deca nemaju razvijenu licnost i zato su i bezgresna, ali ona imaju lik Boziji u sebi bez obzira sto nemaju razvijenu licnost i samim tim ona jesu ljudska bica za razliku od zivotinja koje nemaju lik Boziji u sebi, cak je i ubijanje zivotinja bez razloga greh jer mi i njih treba da volimo, ako volimo samo ljude a ne i zivotinje mi zapravo ne volimo vec samo mislimo da volimo, ljubav se ogleda u volenju svega stvorenog, a ne samo ljudi.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Aha, to u otkrovenju sigurno pise, da su to znaci jegovog dolaska.E pa ja ti kazem da ni On ne zna kad ce doci a kamoli mi, jako si gord Laodikeja, jako si gord.

To je tvoje mišljenje jer sudiš drugima na osnovu svog shvatanja istine ne prihvatajući druge.

Isus jeste rekao da niko ne zna dan ni čas njegovog dolaska, ali nije rekao da Bog ne može otkriti događaje koji će mu predhoditi, jer tada otkrivenje ni ne bi bilo napisano, kao ni 24 poglavlje Mateja.

Tema je o abortusu,
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Abortus je ubistvo .
Ili pak neko moze da opravda ubistvo necega sto je vec zivo?
U biblijska vremena kazna za onoga ko udari trudnu zenu,pa dete u stomaku umre,biva kaznjavan ili nekaznjavan i sa cime?
 
Natrag
Top