1914 godina i Jehovini Svedoci

Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
537+70=607
607+2520=1914

537PNE je godina kad su se Jevreji iskupili u Jerusalimu kad se navrsilo 70 godina Jerusalimskim rusevinama
70 godina je Jerusalim bio pust i u rusevinama
607PNE je Jerusalim unisten i popaljen i raseljeni ljudi zadnji posle Godolijinog ubistva idu u egipat.
2520 godina predstavljau prorecenih 7 vremena iz danila ,svako vreme po 360 prorockih godina dakle 7 x 360.
1914 kada se Izdanak pojavio kao kralj iz Jesejevog panja i primio krunu oduzetu od Sedekije .

Te 1914 godine,Isus kao kralj zbacuje sotonu i demone sa neba i oni prouzrokuju I svetski rat,Pocetak stradanja (Matej 24:3-14)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Ti misliš da sam ja luđak!? Ti ćeš idiotarije pisati, a mene ćeš nagovoriti da ih dokazujem!?!? Bože sačuvaj.
Ja nisam napisao da si ti ludak,nisam to ni pomislio.
Ja samo mislim da ti volis Boga i da ces proveriti ovo sto sam napisao,barem matematicki
537+70=607
607PNE+2520= 1914NE (nema nulte godine)

Nadalje dal mislis da Bozja vladavina nije veca od Navuhodonosorove?
Nije li Bozja vladavina preko jevrejskih carema koji su sedeli na Bozjem prestolu u Jerusalimu posecena u vreme danila ?kada je zbacen car Sedekija?
Nije li Isus kazao da Jerusalim moraju da gaze neznabosci dok se ne izvrsi njihovo vreme ,i da ne odlucuju ljudi da ga postave za kralja...

Luka 21:24 Пашће од оштрице мача и одвешће их у заробљеништво међу све народе. И Јерусалим ће газити незнабошци док се не заврше времена незнабожаца.
A kolko traje jedno vreme ,a kolko 7 vremena mozes lako proveriti iz formule zapisane u Otkrivenju.
Otk 12:6,14
6 A žena pobeže u pustinju gde imaše mesto pripravljeno od Boga, da se onamo hrani hiljadu i dvesta i šezdeset dana.
14 I ženi dana biše dva krila orla velikog da leti u pustinju na svoje mesto, gde će se hraniti vreme i vremena i po vremena, sakrivena od lica zmijinog.

CRO Revelation 12:14 No Ženi bijahu dana dva velika krila orlujska da odleti u pustinju, u svoje sklonište gdje se, sklonjena od Zmije, hrani jedno vrijeme i dva vremena i polovicu vremena. (Rev. 12:14 CRO)
Ako se setimo da Isus treba da sedne na Davidov presto u odredjeno vreme,i da je on Izdanak iz Isaije 11:1 bice jos lakse...
I naravno pravilo prorocki dan za godinu iz jezekilja...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Neću otići sa foruma, vi ste sve rasterali odavde ali mene nećete.
Dragi nas Tripko,
nemoj da se nadjes uvredjen,svi mi imamo neku svoju losu minutu.
Ja jedino sto mogu da te zamolim jeste da se ne ljutis previse i da ne spamujes teme kao sad ovu,vec da napises nesto u vezi teme,i niko ne tera ni tebe ni bilo koga drugog odavde.
Eto ovo je tema koja govori da je 1914 godine i matematicki i pismeno Biblijski godina koja oznacava kada je Isus dobio Davidovu krunu da vlada,oduzetu od Sedekije.,pa ako ti je tu nesto nejasno,pisi sta ti je tu nejasno.
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Eto ovo je tema koja govori da je 1914 godine i matematicki i pismeno Biblijski godina koja oznacava kada je Isus dobio Davidovu krunu da vlada,oduzetu od Sedekije.,pa ako ti je tu nesto nejasno,pisi sta ti je tu nejasno.

To svaki demon može da izračuna i da da kao da ima smisla. Molim te ne davaj suvišne komentare u kojima se baviš mojom ličnošću.

Ovo nije foruma za upoznavanje hrišćana po raznim osnovama.

Isus da je došao da vlada ne bi bilo zla na Zemlji.

U pravom smislu vladavine. Zato je tvoja nauka besmislena.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
To svaki demon može da izračuna i da da kao da ima smisla. Molim te ne davaj suvišne komentare u kojima se baviš mojom ličnošću.

Ovo nije foruma za upoznavanje hrišćana po raznim osnovama.

Isus da je došao da vlada ne bi bilo zla na Zemlji.

U pravom smislu vladavine. Zato je tvoja nauka besmislena.

Spominjes Isusa,a neces da ja tebe spominjem?Jesam li ti nesto ruzno rekao ili te uvredio necim???
Sta si ti naucio o Isusovoj vladavini???
Spominjes zlo na zemlji??? A jel bilo zla na zemlji u vreme Jevrejskih careva ,pa i u vreme Mojsija???,ali hajmo o Isusovoj vladavini.
Ako si matematicki izracunao 1914godinu,hajde da vidimo i pismene dokaze.
U Isusovom prorocanstvu pise u Mateju 24:8 da pocetak stradanja pocinje sa jednim pravim ratom posebnim od svih dotadasnjih.
To se moze potvrditi i stihom iz Otkrivenja 12 glave
7 I posta rat na nebu. Mihailo i anđeli Njegovi udariše na aždahu, i bi se aždaha i anđeli njeni.
8 I ne nadvladaše, i više im se ne nađe mesta na nebu.
9 I zbačena bi aždaha velika, stara zmija, koja se zove đavo i sotona, koja vara sav vasioni svet, i zbačena bi na zemlju, i anđeli njeni zbačeni biše s njom.
10 I čuh glas veliki na nebu koji govori: Sad posta spasenje i sila i carstvo Boga našeg, i oblast Hrista Njegovog; jer se zbaci opadač braće naše, koji ih opadaše pred Bogom našim dan i noć.
11 I oni ga pobediše krvlju Jagnjetovom i rečju svedočanstva svog, i ne mariše za život svoj do same smrti.
12 Zato veselite se nebesa i vi koji živite na njima. Teško vama koji živite na zemlji i moru, jer đavo siđe k vama, i vrlo se rasrdio, znajući da vremena malo ima.
Sa tim se slaze i prorok danilo u 12:
1 A u to će se vreme podignuti Mihailo, veliki knez, koji brani tvoj narod; i biće žalosno vreme, kakvog nije bilo otkako je naroda do tada; i u to će se vreme izbaviti tvoj narod, svaki koji se nađe zapisan u knjizi.
2 I mnogo onih koji spavaju u prahu zemaljskom probudiće se, jedni na život večni, a drugi na sramotu i prekor večni.
3 I razumni će se sjati kao svetlost nebeska, i koji mnoge privedoše k pravdi, kao zvezde vazda i doveka.
4 A ti Danilo zatvori ove reči i zapečati ovu knjigu do poslednjeg vremena; mnogi će pretraživati, i znanje će se umnožiti.
E sad ima nesto veoma bitno sto pokazuje Bog vlada medju svim tim zemaljskim kraljevstvima u Danilo 2:44
44 A u vreme tih careva Bog će nebeski podignuti carstvo koje se do veka neće rasuti, i to se carstvo neće ostaviti drugom narodu; ono će satrti i ukinuti sva ta carstva, a samo će stajati do veka.
Od 1914 godine Isus Hrist je dobio carsku moc da vlada iz Nebeskog (Gornjeg)Jerusalima nad onima koji ga slusaju i da ce u odredjeno vreme unistiti sva ljudska carstva. To vreme se priblizilo...Evo vec 106 godina ...
 
Natrag
Top