Žena voli od svakog muškarca po malo

Idealna zena po mom vidjenju:

"Napredna", "nastrana" i "nazadna", crnka, da ne ne smara sa supljim pricama koje inace vodi sa svojim drugaricama, da nije "guska" tj. da je pametna i da ima svoje ja, vredna i pedantna, cista, naravno, dobra u krevetu i mislim da je to sve. :acute:
 
para ne igraju nikakvu ulogu ....hmmmm treba se zamisliti :blum3:
decko gde zivis .... pa danas pare igraju svud glavnu ulogu. ne daj boze da se razbolis i da coveku treba novac za operaciju. pa jedino bi mogao da otvoris neki ziro racun i molis dobre ljude za milostinju. a zene ... pa ni jedna "malo bolja" nece da se uda za nekog giliptera . koliko samo nezenja ima po ruralnim sredinama koji nemogu da nadju sebi zivotnu saputnicu .... mislim treba se zamisliti .... hmmmm:blum3:
pare pare pare pare pare pare pare pare pare pare pare pare .... i tako u nedogled na veliku zalost
 
pare ne rešavaju ni jedan problem samo ga prikrivaju ili produbljuju il ne daj bože umnožavaju... sve resava glava tj ono u njoj, generator dobrih misli i ideja... a pare su merna jedinica...20 dolara je negde mnogo a negde nije ništa....
 
slazem se sa tobom. 20 dolara je negde mnogo a opet negde nista. i tacno je da glava resava probleme a ne novac .... ali bez ovog zla od novca niti glava radi, niti mozes neku ideju da sprovedes u delo .... a sve ovo moze se danas videti ovde kod nas u srbiji. mislim, ovoliki strajkovi pa zar mislite da ovi ljudi nemaju zdrave i pozitivne misli .... mislim ovo je za neku drugu temu a ne ovu temu.
sve u svemu, pokusaj da izvedes neku devojku samo u setnji ....
 
Mislim da ste otišli malo predaleko u svemu ovome, i koliko vidim uglavnom komentarišu oni koji su već uredno oženjeni ili u stabilnim vezama, i uopšte im nije loše. Prema tome, očigledno da nisu sve žene takve kakvim ih opisujete, pa nemojte preterivati.
Daleko od toga da je SVE u parama i da SVE žene žele samo pare, na ovaj ili onaj način. Mislim da oni koji tako misle u stvari biraju pogrešne žene.
Ima i mnogo žena koje jesu takve, zbog kojih je nekoliko mojih divnih, muških prijatelja, samo već godinama. Ali i sami su svesni toga, da je u pitanju verovatno pogrešan izbor.
Idealnog muškarca nema, kao ni idealne žene. Nema tu nikakve razlike, različita su nam samo tela, Bogu hvala na tome, a sve ostalo nam je poprilično isto.
Zato, molim vas, vratimo se na temu. :)
 
aj mo na temu ... zaista sramota

Šarmer je tako tip muškarca koji će momentalno podići raspoloženje, udeliti koji kompliment i brzopotezno zabaviti. Njegovo dodvoravanje omekšava ženske crte lica u zadovoljan osmeh, a uz to pruža i savršen uvid u psihološki profil muškaraca poput njega.

ovakav tip muskarca retko kad odlazi praznih ruku, dok oni streberi uglavno plate njihove racune
 
para ne igraju nikakvu ulogu ....hmmmm treba se zamisliti :blum3:
decko gde zivis .... pa danas pare igraju svud glavnu ulogu. ne daj boze da se razbolis i da coveku treba novac za operaciju. pa jedino bi mogao da otvoris neki ziro racun i molis dobre ljude za milostinju. a zene ... pa ni jedna "malo bolja" nece da se uda za nekog giliptera . koliko samo nezenja ima po ruralnim sredinama koji nemogu da nadju sebi zivotnu saputnicu .... mislim treba se zamisliti .... hmmmm:blum3:
pare pare pare pare pare pare pare pare pare pare pare pare .... i tako u nedogled na veliku zalost
Ne,ne,ne... Nismo se razumeli... Komentarisao sam prethodni post, šaleći se da takva devojka koju je čovek opisao ne postoji, jedino u mislima (u glavi), a za takvu ti ne trebaju pare, jer ne postoji, čista mašta i fantazija! :)
A o onom "šmekeru" ne vredi trošiti reči, šminker koji se uvaljuje, parazitira...
Uh,sad vidim, promašio sam temu, misleći na onaj post o smekeru. Godine...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top