Žena voli od svakog muškarca po malo

Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Idealna zena po mom vidjenju:

"Napredna", "nastrana" i "nazadna", crnka, da ne ne smara sa supljim pricama koje inace vodi sa svojim drugaricama, da nije "guska" tj. da je pametna i da ima svoje ja, vredna i pedantna, cista, naravno, dobra u krevetu i mislim da je to sve. :acute:
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
para ne igraju nikakvu ulogu ....hmmmm treba se zamisliti :blum3:
decko gde zivis .... pa danas pare igraju svud glavnu ulogu. ne daj boze da se razbolis i da coveku treba novac za operaciju. pa jedino bi mogao da otvoris neki ziro racun i molis dobre ljude za milostinju. a zene ... pa ni jedna "malo bolja" nece da se uda za nekog giliptera . koliko samo nezenja ima po ruralnim sredinama koji nemogu da nadju sebi zivotnu saputnicu .... mislim treba se zamisliti .... hmmmm:blum3:
pare pare pare pare pare pare pare pare pare pare pare pare .... i tako u nedogled na veliku zalost
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
pare ne rešavaju ni jedan problem samo ga prikrivaju ili produbljuju il ne daj bože umnožavaju... sve resava glava tj ono u njoj, generator dobrih misli i ideja... a pare su merna jedinica...20 dolara je negde mnogo a negde nije ništa....
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
slazem se sa tobom. 20 dolara je negde mnogo a opet negde nista. i tacno je da glava resava probleme a ne novac .... ali bez ovog zla od novca niti glava radi, niti mozes neku ideju da sprovedes u delo .... a sve ovo moze se danas videti ovde kod nas u srbiji. mislim, ovoliki strajkovi pa zar mislite da ovi ljudi nemaju zdrave i pozitivne misli .... mislim ovo je za neku drugu temu a ne ovu temu.
sve u svemu, pokusaj da izvedes neku devojku samo u setnji ....
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Mislim da ste otišli malo predaleko u svemu ovome, i koliko vidim uglavnom komentarišu oni koji su već uredno oženjeni ili u stabilnim vezama, i uopšte im nije loše. Prema tome, očigledno da nisu sve žene takve kakvim ih opisujete, pa nemojte preterivati.
Daleko od toga da je SVE u parama i da SVE žene žele samo pare, na ovaj ili onaj način. Mislim da oni koji tako misle u stvari biraju pogrešne žene.
Ima i mnogo žena koje jesu takve, zbog kojih je nekoliko mojih divnih, muških prijatelja, samo već godinama. Ali i sami su svesni toga, da je u pitanju verovatno pogrešan izbor.
Idealnog muškarca nema, kao ni idealne žene. Nema tu nikakve razlike, različita su nam samo tela, Bogu hvala na tome, a sve ostalo nam je poprilično isto.
Zato, molim vas, vratimo se na temu. :)
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
aj mo na temu ... zaista sramota

Šarmer je tako tip muškarca koji će momentalno podići raspoloženje, udeliti koji kompliment i brzopotezno zabaviti. Njegovo dodvoravanje omekšava ženske crte lica u zadovoljan osmeh, a uz to pruža i savršen uvid u psihološki profil muškaraca poput njega.

ovakav tip muskarca retko kad odlazi praznih ruku, dok oni streberi uglavno plate njihove racune
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
para ne igraju nikakvu ulogu ....hmmmm treba se zamisliti :blum3:
decko gde zivis .... pa danas pare igraju svud glavnu ulogu. ne daj boze da se razbolis i da coveku treba novac za operaciju. pa jedino bi mogao da otvoris neki ziro racun i molis dobre ljude za milostinju. a zene ... pa ni jedna "malo bolja" nece da se uda za nekog giliptera . koliko samo nezenja ima po ruralnim sredinama koji nemogu da nadju sebi zivotnu saputnicu .... mislim treba se zamisliti .... hmmmm:blum3:
pare pare pare pare pare pare pare pare pare pare pare pare .... i tako u nedogled na veliku zalost
Ne,ne,ne... Nismo se razumeli... Komentarisao sam prethodni post, šaleći se da takva devojka koju je čovek opisao ne postoji, jedino u mislima (u glavi), a za takvu ti ne trebaju pare, jer ne postoji, čista mašta i fantazija! :)
A o onom "šmekeru" ne vredi trošiti reči, šminker koji se uvaljuje, parazitira...
Uh,sad vidim, promašio sam temu, misleći na onaj post o smekeru. Godine...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top