Zarada preko interneta

Ukoliko zelite da se registrujete na Socints, mozete preko ovog linka: Socints - Be Social Get Points Bicu vam zahvalna ako to ucinite preko mene. :D

Hvala na odgovoru, Ulysses, a prilikom nosenja cekova u banku, je l' potrebno nesto dodatno dokazivati, mislim da li je cek validan, jesi li imao prilike da budes isplacen?

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Imate li kakve PTC sajtove da preporucite?

Sto se tice cekova mislim da netreba nikakvo dokazivanje ali oni zadrze cek na nekoliko dana da nesto potvrde neznam kako se to zove tacno.(tako sam cuo od ljudi koji su dobijali cekove)
 
Brzibrzi16, koliko ti otprilike treba vremea da bi osvojio 2 dolara?

To je malo teže odgovoriti...Meni konkretno na Neobux treba oko 6-8 dana da dođem do 2$, ali sada sve brže jer imam sve više referala.Takođe ista stvar je i sa OnBux om..Najbrže dođem na IOncreseBUx...TU sada imam najviše aktivnih referala a takođe je instatnt isplata :) Pretpostavljam da tek počinješ sa PTC poslovima, tako da će tebi trebati više od mjesec dana da skupiš prve pare, jer moraš da ispuniš osnovne uslove, 30 dana aktivnosti od registracije i minimum 100 klikova...Kada to prođe i skupiš prve reff. sve ide puno brže.Znam da nekima 2-3$ zvuči smiješno, ali ako se uzme u obzir da radim na 6-7 PTC sajtova i sa svakog dobijem sedmično po 2-4$ pa izračunaj, a to je dnevno 5 minuta posla dok pišem po forumu ili čitam poštu...A to se stalno podiže jer sve više reff. dobija...Samo nemoj odustajati. Srećno.

Neobux NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services
OnBux Home
Incresebux https://www.incrasebux.com/register.php/brzibrzi16.html

Više informacija i upustvo možeš naći na: Make Money Online, Internet Zarada Provjereno
 
ukoliko neko zna, moze li mi reci princip koriscenja Socints-a?

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Kad nam sa nekog PTC sajta stigne isplata na Alert Pay, kako zatraziti taj novac, odn. kako da vam on bude isplacen?

Socint je social networking sajt. Dobijaju se poeni za razne aktivnosti... kad poslajes poruku, kad promenis mood, kad ostavis komentar na neki profil, kad otvoris Topic (temu), kad postavis ili prokomentarises smesni video... Maksimum dnevno moze da se skupi 66 poena, to mozes videti kad klikens na svoje poene - Socints - Be Social Get Points
Takodje kad se neko prijavi preko tebe dobijas 100 ponena, onda kad uploadujes pozadinu, kreiras temu...
Kad skupis 9000 poena mozes traziti 10$ na AlertPay

Sto se tice ceka sa AlertPay-a, ja sam ga unovcila u Postanskoj stedionici i samo sam cekala nekih pola sata da ga provere i onda sam odma` dobila kes.
 
Natrag
Top