Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
koju karticu treba imat za ovo da bi ti mogli isplacivat novac i kako to ide ak s nekom da nek malo ukratko pojasni hvala unaprijed


Evo imas ovde detaljno objasnjeno, bilo bi lepo bi lepo da procitas sve ali ako te mrzi ti onda obrati paznju na deo "PTC Isplate?".

http://zaradite-online.freehostia.com/instruct.html



Uglavnom ne treba ti nikakva kartica.
Registrujes se na:


https://www.alertpay.com/?jxjRS%2bcPTcC62SujODb4fA%3d%3d

I sa tom e-mail adresom sa kojom se registrujes na AlertPay
Sa njom se moras registrovati i na PTC sajtovima na kojima budes hteo da klikces.
Kada ti PTC sajtovi na kojima klikces, vrse isplatu, vrsice na tu mail adresu i tvoj zaradjeni novac sa tih PTC sajtova,
ici ce u AlertPay banku.
Kada budes hteo da te pare unovcis, ti ces na AlertPay -u, zatraziti isplatu i oni ti salju chek na kucnu adresu, i taj chek mozes unovciti u bilo kojoj banci u Srbiji.

Mislim da sam ti malo pojasnio.
Detaljnije o tome, kao i proverene PTC sajtove imas ovde:

Zaradite Novac OnLine!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
5
ja se sinoc zalozio pa sam se reg na neobux. i napravio sam acount na pay pal. jel isto vrijedi i na pay pal. a ja ti zivim u bih prijatelju valjda mogu i ovamo da posalju taj chek. lol.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
Moze, nego eto napisah iz Srbije jer sam mislio da si iz Srbije!:D

Evo stigla mi i prva isplata sa OnBux -a! :)

onbux.jpg



onbux2.jpg






Zaradite-OnLine
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
2
Internet zarada!

Желите ли да зарадите новац на интернету?
Региструј се на линкове испод и гледајте рекламе, решавање задатака, попуните анкете, играти игрице и бити плаћени за то све!
новац ће бити исплаћен преко Паи Пал, алертпај ..

DownlineRefs - Build your own FREE downline

Microworkers - work & earn or offer a micro job

onebux.com - Click. View. Earn money. Advertise Low cost. Earn Money With only 6 refferal. $7.20 per month

Bux.to | .view .click .make money
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
5
Желите ли да зарадите новац на интернету?
Региструј се на линкове испод и гледајте рекламе, решавање задатака, попуните анкете, играти игрице и бити плаћени за то све!
новац ће бити исплаћен преко Паи Пал, алертпај ..

DownlineRefs - Build your own FREE downline

Microworkers - work & earn or offer a micro job

onebux.com - Click. View. Earn money. Advertise Low cost. Earn Money With only 6 refferal. $7.20 per month

Bux.to | .view .click .make money

evo reg sam se ja jesi ti siguran da ovi isplacuju pare.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Zanima me nesto vise o Mirco Workers-u, princip rada, kao i o shbux-u?

Microworkers tu imas neke sitne poslove kao sto je da se uclanis na neku stranicu, da napises neki clanak na nekom forumu, sajtu da lajkujes facebook fan page(valjda to ima odavno nisam radio nista na microworkersu) etc.
Tako skoro se otvorio i srpska verzija microworkersa http://adf.ly/5Lwg on nema referal sistem tako da vam nista ne znace referali.

A sto se tice shbux-a on je isti kao i ostali ptc sajtovi tj. imas reklame i dnevno imas odredjen broj reklama otvoris reklamu zadrzis se na toj stranici dok ne istekne tajmer i onda dobijes $ obicno je to oko 0,1$ po jednoj reklami.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top