Xinity - Istream u XBMC

Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ee kamo sreće da se to šalje tako lako :D

Sam napraviš acc tamo a kad ti istekne free acc onda uzmeš lepo i platiš. :)
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Probao sam addon na verziji 16 beta 4 i radi super. Jedno pitanje, mozda je i glupo ali da pitam. Zasto je u klipu u prethodnom postu iskljuceno onoliko source-a? Zar nije bolje imati sto vise izvora?
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Probao sam addon na verziji 16 beta 4 i radi super. Jedno pitanje, mozda je i glupo ali da pitam. Zasto je u klipu u prethodnom postu iskljuceno onoliko source-a? Zar nije bolje imati sto vise izvora?
potrebno je testirati....ja nikad nisam koristio bas sve source....koristio sam samo neke koje sam prethodno istestirao....bas svaki nije dobar....
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Namestio sam podesavanja prema uputstvima iz klipa i samo sam dodao PLEX kao izvor. Rezultat je da se dobijaju jos nekoliko stream-a za 720p/1080p. A sto se tice icefilms-a i movie25 ne rade (icefilms sajt kaze da imaju problema).
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Baš većina tih izvora u Istreamu ne je bezvredno i nema potrebe uključivati te izvore jer se ne dobija ništa sa tim. Pre neki dan sam baš video da su ubačeni neki novi izvori kao što je neki Plex ili 123 movies i za serije i filmove i daju neke kao hd linkove ali sam ih isključio jer nije to onaj hd kvalitet na koji sam navikao.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
i ja primjetujem da je sve vise nekvalitetnog materiala na free sajtovima....jedino icefilms je jos na nivoju ali poneki dan bas ne sljaka kako treba...trenutacno sam sebi uzeo premium furk na 6 mjeseci....ovo mi je sad ok i mogu da gledam pravi kvalitet....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ma da, treba se uzeti neki premium ko hoće dobar kvalitet a i realno isplati se. Kad se pogleda ovako na prvu čini se da je to malo bandwidtha za mesec dana ali već posle malo korišćenja vidiš da je sasvim ok za neko normalno gledanje. I može stvarno dosta toga da se pogleda ako se lepo rasporede gigabajti.

Jedino što mogu da probam drugo je Pulsar ako uspeju da ubace u provajdere privatne trakere, onda je to već nešto drugo i s obzirom da i on ima integraciju sa Kodijevov bibliotekom preko njegovih onih zafrkancija mogao bih to da koristim ovako Istream ostaje definitivno prva opcija.

Muller jel si probao preko ovog linka da namestiš Istream, jel hoće sada da radi kako treba? :)
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Da, putem ovog zadnjeg videa sto je stavio bobanue istream se lepo namestio...ali sad furam samo WTF.....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Pa ja mislim da daju iste rezultate kad namestim furk u Istream? Pre sam baš upoređivao Istream, WTF i Genesis i prva dva daju iste rezultate dok Genesis dosta slabije.

Mada ono ako si navikao već na WTF i super ti je s njim nastavi njega, šta drugo da ti kažem :DUglavnom Furk je ubica i vredi svaku paru.

Kod nas u Srbiji krenuo Netflix pre neki dan bez titlova doduše ali će ispraviti to brzo verujem, i Furk mesečno je za nijansu skuplji ali mislim da je bolje uzeti to nego Netflix.
 
Natrag
Top