Wireless - pitanja i odgovori

Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
ljudi kupio sam antenu za wireless i hvatam jednu ne zakljucanu i jednu zakljucanu mrezu....dali nekako mogu da koristim internet..dali postoji nacin kako da se konektujem na net...


postoji 00000naravno ali z0avisno koje su te mreze? dali je 0ta0 free mreza adsl ili je od nekog wlan provajdera signal (neko ko ima predajnu antenu) ako je adsl signal otkljucan moci ces bez problema!
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2011
Poruka
6
nezz tacno mislim da je od provajdera...ali nie zakljucana..msn ja se na nju nabacim dobijem ip adrese i to...ali nemogu na net...mozda treba username i pass...raspitao sam se kazu da su paketi skupi pravo...pa mi se ne uzima paket.....
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
nezz tacno mislim da je od provajdera...ali nie zakljucana..msn ja se na nju nabacim dobijem ip adrese i to...ali nemogu na net...mozda treba username i pass...raspitao sam se kazu da su paketi skupi pravo...pa mi se ne uzima paket.....


ako je od provajdera zaboravi ,nema sanse da to koristis free imaju oni zastite sa mac adresama tako da nema nista od kacenja na njih!
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
3
Namestio sam mnogo wireles mreža ali na windows 7 nikad nisam znao isključiti ono limitirano i onaj žuti uzvičnik.N hp je lako sve mreže desni na properitis i dole se skine kvačica,
Screenshot_2.jpg
ali gde se to na windows 7 skida.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2011
Poruka
8
Imam problem sa ukljucivanjem wlan-a na laptopu. Imam Fujitsu Siemens Amilo Li2732 i instalirao sam Windows7, ali kad probam da upalim wireless preko precice Fn+F1 nista se ne desava (tj ne otvara mi prozor na kome ja stavim na on ili off). Kada pokusam da update-ujem drajver kaze mi da je "driver up to date". Imam i nesto sto se nalazi u control panelu, zove se mobiliti centar i tamo mi prikazuje da je wireless "enabled" ali ispod njega stoji dugmence koje bi trebao da kliknem za on/off i ne mogu (izgleda kao da je nacrtano samo). Sta da uradim da osposobim tu precicu?
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
Imam problem sa ukljucivanjem wlan-a na laptopu. Imam Fujitsu Siemens Amilo Li2732 i instalirao sam Windows7, ali kad probam da upalim wireless preko precice Fn+F1 nista se ne desava (tj ne otvara mi prozor na kome ja stavim na on ili off). Kada pokusam da update-ujem drajver kaze mi da je "driver up to date". Imam i nesto sto se nalazi u control panelu, zove se mobiliti centar i tamo mi prikazuje da je wireless "enabled" ali ispod njega stoji dugmence koje bi trebao da kliknem za on/off i ne mogu (izgleda kao da je nacrtano samo). Sta da uradim da osposobim tu precicu?

pogledaj dali imas wlan adapter u network conections,hoce na win7 da zezaju drajveri za wlan,ako nema nije ga instalirao automatski,idi na sajt proizvodjaca i skini drajver za taj model laptopa za win7.meni se to desavalo cesto da ga kao vidi ali ga nema.pogledaj u device manageru dali ti stoji mali zuti trougao na driveru za taj wlan,ako ga ima to je to,deinstaliraj postojeci i probaj da nadjes na netu driver za taj model za win7.pozzzz
 
Natrag
Top