Windows 8 mišljenja??

Učlanjen(a)
18.04.2014
Poruka
47
kako se iskljuciju?meni je koliko vidim ukljucen samo windows update

Vidim da imam dva foldera program files ali drugi je oznacen kao program files x86
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
kako se iskljuciju?meni je koliko vidim ukljucen samo windows update
Idi u kontrol panel,pa u sistem and security.pa actoon center.potrazi komandu beck up i klikni na turn off.Ako je na Win.8-ici isto sledi redosled komandi samo nije beck up,nego u komandu maintenance,klikni na strelicu pored,otvorice ti se padajuci meni i ima komanda File Historyi isto Turn Off i iskljucices beck up.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
kako se iskljuciju?meni je koliko vidim ukljucen samo windows update

Vidim da imam dva foldera program files ali drugi je oznacen kao program files x86

To je normalno za x64 operativne sisteme u Program files idu 64-bitni programi , a u program filesx86 32-bitni. Koliko programa je instalirano, da li je uradjen skoro disk cleanup da ocisti temporary fajlove. Windows 8/8.1 znaju da zabaguju i da ne ciste ostatke od update-ova za aplikacije koje se skidaju iz store. Pa pobrisite sve nepotreben aplikacije i instalirajte klasicne, desktop verzije programa umesto nepotrebnih.
 
Učlanjen(a)
18.04.2014
Poruka
47
To je normalno za x64 operativne sisteme u Program files idu 64-bitni programi , a u program filesx86 32-bitni. Koliko programa je instalirano, da li je uradjen skoro disk cleanup da ocisti temporary fajlove. Windows 8/8.1 znaju da zabaguju i da ne ciste ostatke od update-ova za aplikacije koje se skidaju iz store. Pa pobrisite sve nepotreben aplikacije i instalirajte klasicne, desktop verzije programa umesto nepotrebnih.
U pitanju je win 7...Da pre nego sto je uradjen ceo sistem disk sam formatirao celokupno odradio particije.

I jos nesto.verovatno da je win 7 sam updejtovao drajver za grafiku ili ga sam instalirao tokom same instalacije,ali da li ce se nesto pokvariti ako sam instaliram drajver sa ati catalist controlerom
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
18.08.2012
Poruka
26
Da ti nije bilo sigurnije da nadjes drajver na nekoj zvanicnoj stranici u zavisnosti koja je graficna u pitanju skines instaliras i znas da je to to ? Naziv graficne uvek mozes naci nakon same instalacije win7 prekopiras u browser i dokucas download i pretrazuj. Nemoj da se pitas nesto ako nadjes neke drajvere a budu po 15 do 30mb ljudi spakuju pesme uz njih koje posle nadjes u muzickom odeljku. Ovako sam ja uradio nakon instalacije i sve radi super bez problema. :)
 
Učlanjen(a)
18.04.2014
Poruka
47
Da ti nije bilo sigurnije da nadjes drajver na nekoj zvanicnoj stranici u zavisnosti koja je graficna u pitanju skines instaliras i znas da je to to ? Naziv graficne uvek mozes naci nakon same instalacije win7 prekopiras u browser i dokucas download i pretrazuj. Nemoj da se pitas nesto ako nadjes neke drajvere a budu po 15 do 30mb ljudi spakuju pesme uz njih koje posle nadjes u muzickom odeljku. Ovako sam ja uradio nakon instalacije i sve radi super bez problema. :)
Imam ja taj drajver nego pitam jel nece se nesto poremetiti ako ga instaliram
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Imam ja taj drajver nego pitam jel nece se nesto poremetiti ako ga instaliram

Iz Control Panela deinstaliraj taj drajver, restartuj računar a onda instaliraj drajver koji ćeš skinuti sa atijeve stranice. Naravno, drajver koji ide za tvoj operativni sistem...
Kod:
http://support.amd.com/en-us/download
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top