Windows 8 mišljenja??

Učlanjen(a)
18.08.2012
Poruka
26
Hteo sam windows 8.1 promeniti okruzenje izgleda mi simpaticno. Pa sam krenuo nesto i gledati o njoj. Stvarno se izvinjavam ali ne bih podcenjivao nicije znanje i ne bih o tome pisao. Svaka cast svakom za bilo kakvo znanje da imaju, ja ga iskreno nemam da imam ne bih bio ovde i ne bih pitao za bilo sta. Windows 10 sam pogledao u jednom tutorijalu sto je Cile izbacio (SrpskiTutorijali) nije zanimljiv jer su nagurali svasta u start meniju.Iskreno ne svidja mi. Win 8 je to podelio ima desktop i ima onaj drugi ekran sa onim precicama i svim instaliranim aplikacijama.

Hvala na odvojenom vremu za moj post.
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
Za mene je Win8 sasvim ok,samo sto ima jednu manu, nema startmeni jer je koncepiran za Tablet.
Iskreno to meni nije smetalo, tako da vec jedno vreme koristim Win8 i naviko sam se na njega.
Sta se tice Win 10, cim bude bila stabilna i malo unapredjena pre verzija, moracu da je testiram :)
Ipak zanimljivo da se cuje misljenje drugih u vezi sa Win8.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Za mene je Win8 sasvim ok,samo sto ima jednu manu, nema startmeni jer je koncepiran za Tablet.
Iskreno to meni nije smetalo, tako da vec jedno vreme koristim Win8 i naviko sam se na njega.
Sta se tice Win 10, cim bude bila stabilna i malo unapredjena pre verzija, moracu da je testiram :)
Ipak zanimljivo da se cuje misljenje drugih u vezi sa Win8.
Apdejtuj na Win.8.1 i imaces i start dugme i jos ponekih boljih stvari i brzi je.
 
Učlanjen(a)
18.08.2012
Poruka
26
Nisam ga jos ubacio, ali posto mi je gore receno da vec treba da imam 4gb rama za njega ja to nemam a delovi za lap top su papreno skupi ostacu pri win7. Simpatican je win8.1 sve super. Ali na zalost odustajem jer su potrebne konfiguracije koje ja nemam na kompu. Hvala puno jolemisa
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Nisam ga jos ubacio, ali posto mi je gore receno da vec treba da imam 4gb rama za njega ja to nemam a delovi za lap top su papreno skupi ostacu pri win7. Simpatican je win8.1 sve super. Ali na zalost odustajem jer su potrebne konfiguracije koje ja nemam na kompu. Hvala puno jolemisa
Kada budes imao uslove,ne razmisljaj ni malo o tom OS-u,jer je veoma dobar.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Nisi napravio gresku moze to da radi i sa 2GB,ali da se ne preteruje sa optercenjem.Akad budes mogao dodaj jos 2gb i sila si.
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
sta preporucujes, koliko da se ubaci ram a da ne stoji sam u racunaru a da se ne koristi tj. zanima me koliko se u proseku koristi max ram ukoliko ne igras Igre ili neke graficke poslove.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Pa ovako:Ja imam 4Gb.Ina Win.7 i na Win.8.1 mi prikazuje,upotrebljive memorije 3,5GB,ono resto valjda pokupe programi koji idu uz sam OS.Mogu ti reci da je sasvim dovoljno.A na kraju uvek mozes da proveris kolika ti je potrosnja memorije,kada udjes desnimklikom u task bar i otvoris prvu opciju"Processes"i tu ti pokazuje koliko procenata ti je momentalna potrosnja memorije.
 
Natrag
Top