Windows 7 instalacija

Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150


Gde je key?
El ovo originalna verzija(bas kako je microsoft izbacio)ili je nesto prepravljano.....
Cemu uopste sluzi onaj activator,ja imam licenciran xp,i posle instalacije moram preko interneta da ga prijavim,ili ce da se zakljuca u roku od 30dana.El ovo ustvari sluzi za to activiranje,ili je to nesto za sifru?





pozz
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
El moze neko da stavi rapidshare linkove za Wnidows 7 koji sigurno rade,jer 3.5 gb i nije bas malo.Hteo bih da bude nataknut(bas kako ga je microsoft izbacio,a ne nesto sto su hakeri prepravljali).



pozz
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
ja sam skinuo jednu verziju win 7 direkno sa mikrosoftovog sajta i aktivirao je kaygenom by orbit. tako da mozes da pokusas da odes na zvanicnom sajtu skines ono sto ti se svidja i odradis ono sto moras ...
pozdrav Milosmisa ....
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Neznam da li sma glup,ali sa microsoftovog sajta ne mogu da skinem,tj. ne mogu da nedjem.
Ako moze link.


pozz
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
odg.

ako nije problem i ja imam jedno pitanje:
imam 1gb RAM memorije
40gb prostora na hard disku i CPU 2.40Ghz - 64bit-a
samo me buni grafička kartica nisam sigurna da li odgovara ovom operativnom sistemu piše da ima :
Total Memory : 16 MB
Texture Memory : 59 MB
pa šta vi mislite da li treba da instaliram novi windows ili ne?
unapred hvala za odgovor!

Po samoj ram memoriji trebaš da se držiš XP-a ili da uradiš pojačanje, ili kako je neko vec napisao LITE verziju WIN7...
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
u svakom slucaju, sama ce sedmica pre pocetka da ispita konfiguraciju i pritom se instalirati ili ne. mozete jedino da pokusate sa nekom "manjom verzijom" u slucaju da odbije instalaciju tj pokusajte od osnovne verzije (ako se nevaram Basic Home )
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Hvala,ali ja neznam da ga skinem.Dodjem do ovde,i neznam dalje gde da kliknem.
12731593.jpg
 
Natrag
Top