Windows 7 instalacija

Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
13
I ne mozes vise da skines trial verziju Windows7 od microsofta . Oni su to davali par meseci da se skida sa ispravnim klucem . Ovo sto ti izbacuje je da mozes skinuti verziju RTM ako si IT profesionalac ida ujedno si pretplacen na njihove proizvode i usluge oko 500 dolara godisnje. Potrazi je na internetu ali ne RC verziju nego RTM koja je finalna verzija sedmice.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
7
Hvala,ali ja neznam da ga skinem.Dodjem do ovde,i neznam dalje gde da kliknem.
12731593.jpg

evo ti link za win7 enterprise eval 90 dana

Windows 7 Enterprise| Trial, Evaluation, Test, Deploy

imad u dnu da odaberes jezik i koju verziju hoces 32 ili 64bit.
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Skinuo sam win 7,instalirao,aktivirao....Nego,radi mi automatski update,ja sam mislio da to moze samo kod licenciranih(originalnih)windowsa,normalno se updatovao,kao da je sve original.El to normalno,i el dozvoljeno,da ne odem u corku zbog toga :dance2:
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Skinuo sam win 7,instalirao,aktivirao....Nego,radi mi automatski update,ja sam mislio da to moze samo kod licenciranih(originalnih)windowsa,normalno se updatovao,kao da je sve original.El to normalno,i el dozvoljeno,da ne odem u corku zbog toga :dance2:


samo navali i neboj se, i nedaj mu da ti radi automatski update uvalice ti hrpu jezika za win 7 . namjesti da te pita kad izadju novi update-ovi koje hoces da instaliras. meni nudi 33 razna jezika,al instaliram samo nove sistemske update.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
445
Cao ljudi! Zelim da instaliram Windows 7 ali nazalost ja sam apsolutni pocetnik kad je u pitanju instaliranje OS-a tj. do sad nisam instalirao nijedan OS na kompu... :D
Video sam temu sa instalcijom sedmice ali mi to nije malo jasno... :D

Tamo je sve lepo objasnjeno u slikama ali meni nije jasno odakle da krenem tj. koji link da skinem prvo i koju verziju sedmice??? :)

I kako da sacuvam na particiji D podatke jer se na C instalira sistem,msm da mi ne nestanu podaci sa D...???
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
to ti nema veze sa d particijom, d particija ostaje. sedmicu instaliras na c particiju, samo ti preporucujem da skines prvo xp jer ce ti sedmica taj xp staviti u folder windows old i zauzimace ti prostor na c particiji. kad formatiras disc, formatiraj samo particiju c.
 
Natrag
Top